Attēlam ir ilustratīva nozīme

Engures novadā pēc uzbrukuma pedagogam un laupīšanas policisti operatīvi aiztur iespējamo vainīgo personu

Trešdien, 14. aprīlī, kādā Engures novada izglītības iestādē iegāja vīrietis, kurš, pielietojot vardabību un izsakot draudus, nolaupīja portatīvo datoru un mobilo tālruni. Tajā pašā dienā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa policisti, veicot kriminālprocesuālās darbības, aizturēja iespējamo vainīgo personu un atguva nolaupītās mantas.  

14. aprīlī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī tika saņemta informācija no izglītības iestādes Engures novadā par to, ka kāds vīrietis ap pulksten 12.20 iegājis pedagoga kabinetā, izteicis draudus nogalināt viņu, kā arī pielietojis vardarbību, nodarot fiziskas sāpes, un nolaupījis izglītības iestādei piederošo portatīvo datoru „Acer” un pedagogam piederošo mobilo tālruni „Huawei”. Noziedzīgās darbības rezultātā tika nodarīti materiālie zaudējumi 590 eiro apmērā.

Tajā pašā dienā, veicot kriminālprocesuālās darbības, tika noskaidrota aizdomās turētā persona. Veicot sankcionētu kratīšanu, 1989. gadā dzimušā vīrieša dzīvesvietā tika atrastas un atgūtas nolaupītās mantas. Vīrietis tika aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Par notikušo tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību, un šobrīd turpinās izmeklēšana un precīzu nozieguma apstākļu un motīvu skaidrošana, kā arī tiek lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajai personai.

Komentāri

  1. Engures nov. taču vairākas skolas,tiešām tik slepena informācija,ka nedrīkst pateikt kurā skolā?

  2. Policijas info – tik slepens, ka brīnums, ka vēl atļaujas rakstīt: sieviete vai vīrietis. Nākamais ūber datu slepenības etaps: X nodarīja pāri Y. Kur tie normālie laiki, kad rakstīja: Tukumā, Raiņa ielā 159, Pēteris B. iesita kaimiņam Jānim P. – no šī info bija jēga: vainīgais nokaunināts, savukārt apkārtējie pasargāti, zinot, ka no kaimiņa Pētera B. ir jāuzmanās un viņu jāpievaktē. Bet no šitās ziņas jēga – apaļa nulle – vainīgais pie sevis priecājas, jo neviens neuzzinās, kas viņš tāds, savukārt cietušais vispār ir mītiskā būtne – ono! Kā tieši šāda slepenība palīdz kopējā sabiedrības pasargāšanā? Ja nu pēc pusgada es ar šo 1987. gadā dzimušo X (jo tad vairs nevarēs norādīt, ka tas bija vīrietis, lai nerastos iespaids, ka vīrieši ir sliktāki par sievietēm!) nejauši iepazīstos, un pēc kāda laika – viņš mani apzog! Es kļūstu par Y – ono, kurš neko nezināja… Toties, ja ne es tai brīdī zinātu, ka tas ir 1987. gadā dzimušais Engures pedagoga uzbrucējs, tad kāds no maniem līdzcilvēkiem to zinātu un man pateiktu!
    Kaut kā tā slepeņošana neīstā virzienā iet – būtu labāk savas guļamistabas slepeņojuši, nevis noziedzīgus nodarījumus!

    1. Bet nu muļķīgi šķiet lasīt visas kriminālziņas un atzīmēt visus kriminālos elementus ar kuriem kādreiz varētu iepazīties un nedod dievs viņš arī apzagtu ,un kur tad vēl ja Engurē piemēram vairāki Pēteri B.utt.

      1. Es neprasu, kādā krāsā bija uzbrucēja jaka – tas būtu kriminālais elements! Un par to iepazīšanos – tas tik bija piemērs, domājot par to, cik bezpersoniska un neko neizsakoša ir šāda ziņa! Pamazām jau izzūd arī notikuma vietas pieminēšana – pasaka tik Tukuma novadā, Engures novadā un tātad cik km rādiusā tas ir???? Laikam šķiet, ka jo mazāk tauta zinās, jo mierīgāk gulēs!

  3. Nu vot,nepateica kurā Engures novada pašvaldìbā un Tukuma balss nospēra ziņu un nopublicēja Face book ka Engurē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *