Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pateicoties policijas veiksmīgai sadarbībai ar iedzīvotāju aiztur sievieti, kura vada automašīnu alkohola reibumā

Ceturtdien, 10. septembrī ap pulksten 22:00 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas saņēma informāciju no kāda iedzīvotāja par to, ka uz Liepājas šosejas virzienā no Kalnciema uz Liepājas pusi pārvietojas automašīna, kas tiek vadīta nepārliecinoši.  Informācija nekavējoties tika nodota tuvākajai ekipāžai, un pēc neilga laika Dobeles novadā tika apturēta automašīna, kuras vadītājai tika konstatēts alkohola reibums.

Kāda iedzīvotāja un policijas  veiksmīgas sadarības rezultātā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa darbinieki Dobeles novada Jaunbērzes pagastā uz ceļa Jelgava – Tukums 19. km apturēja automašīnu „Audi A4”. Veicot alkohola pārbaudi transportlīdzekļa vadītājas izelpā, tika konstatēts, ka viņa 2,80 promiļu reibumā vadījusi automašīnu. Policijā par notikušo uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Atbilstoši Ceļu satiksmes likuma 62. panta ceturtajai daļai par transportlīdzekļa vadīšanu, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles, tiek piemērots naudas sods 1200 – 2000 eiro apmērā un atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz 5 gadiem.

Policija izsaka lielu paldies vērīgajam iedzīvotājam, kurš ziņoja par aizdomīgo transportlīdzekli, jo tādējādi tika novērsta iespējama nelaime. Tāpat aicinām rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un nekādā gadījumā nesēsties pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā, kā arī atturēt draugus, paziņas un radiniekus no sēšanās pie stūres alkohola reibumā. Gadījumā, ja tiek pamanīts iespējams likuma pārkāpums, lūdzam nekavējoties sazināties ar policiju pa tālruņa numuru 110.

Komentāri

    1. Interesanti kāpēc? Ja Tev uz 100km/h tāds brīnums i lidotu priekšā es domāju Tu nebūtu priecīgs. Pareizi vien dara kā zvana un sāka par tādiem

    1. Pareizi dara ja sevi nenositis tad citus nosit tādiem debilike pajoliniem vispār atņemt tiesības uz pusmūžu jo daudzi lēkā ar naudu un kuram tackam un tie nau stukacas gļēvuli ko tādu var pastrādāt vai bagāto bernini

  1. Pareizi dara ja sevi nenositis tad citus nosit tādiem debilike pajoliniem vispār atņemt tiesības uz pusmūžu jo daudzi lēkā ar naudu un kuram tackam un tie nau stukacas gļēvuli ko tādu var pastrādāt vai bagāto bernini

  2. Kāpēc jāziņo policijai? Lai kādam cilvēkam uzliek sodu 2000 eiro tūkstošus? Es labāk pabrīdināšu to cilvēku lai vairs tā nedara nevis ziņot lai cilvēkam 2000 sodu uzliek. Tikuntā tā nauda neies labā tur tie “deputāti” liek sev kabatā to visu.

    1. Kā tad. Un mājupceļā nobrauks kādu tev vai citam tuvu un mīļu cilvēku. Par šādu rīcību ir un vajag atbildēt pēc pilnas programmas.

  3. padomija bija dazi kgb darbinieki uz miestu 🙂 tagat katrs iedzivotajs tiek audzinats par kgb darbinieku , kurs vairak stukacos tas bus zelta verts 🙂 pasi esat sadzemdejusi tizlenus kuriem nav nekadas atbildibas sajutas un tad brinaties ka notiek ka alises brinumzeme………….. pirms dzemdejat kartejo bernu tad pacentieties vinu par tizleni neizaudzinat 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.