Pārdod nepilngadīgajiem cigaretes un enerģijas dzērienu

7. augustā 10.30 Tukumā, Aviācijas ielā, 1995. gadā dzimusi sieviete pārdeva cigaretes nepilngadīgai personai. Savukārt 11.50 Tukuma novada Pūres pagastā 1999. gadā dzimusi sieviete nepilngadīgajam pārdeva enerģijas dzērienu.

Policija

Laika posmā no 6. līdz 8. augustam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 37 notikumi, uzsākti 3 kriminālprocesi un sastādīti 28 administratīvā pārkāpuma protokoli.  

6. augustā

09.01 Tukumā, Meža ielā, pašlaik nenoskaidrots «BMW» vadītājs uzbrauca stāvošam transportlīdzeklim «Audi A6» un aizbrauca no notikuma vietas, pārkāpjot likumā noteikto kārtību. 

7. augustā

10.30 Tukumā, Aviācijas ielā, 1995. gadā dzimusi sieviete pārdeva cigaretes nepilngadīgai personai. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.  

08.50 Engures novadā saņemta informācija, ka iepriekšējā dienā no savas mājas meža virzienā devusies 1954. gadā dzimusi sieviete (gājusi sēņo) un līdz šim vēl nav atgriezusies, kā arī mobilo tālruni atstājusi mājās. Līdz ar to jau rīta agrumā tika uzsākta pazudušās sēņotājas meklēšana un pēc vairākām stundām sieviete sveika un vesela tika atrasta – viņa bija pārnakšņojusi mednieku tornī. Meklēšanā piedalījās Valsts policijas, Engures novada policijas pārstāvji, kā arī divi brīvprātīgie jeb Engures pagasta pārvaldes komunālās daļas darbinieki.   

11.50 Tukuma novada Pūres pagastā 1999. gadā dzimusi sieviete nepilngadīgajam pārdeva enerģijas dzērienu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.