Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pagalam neveiksmīgs mēģinājums iemānīt mobilos tālruņus

3. februārī 9.10 Tukumā, policijas iecirknī, 1965. gadā dzimis vīrietis mēģināja nelikumīgi nodot četrus miniatūrus mobilos telefonus, mobilo WiFi uztvērēju un divus USB vadus aizturētajam, kurš atrodas īslaicīgās aizturēšanas vietā. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

No 3. līdz 5. februārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēts 51 notikums, noformēti 33 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 15 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā, 1 par cigarešu (bez akcīzes markas) glabāšanu un 1 par nepakļaušanos policista likumīgajai prasībai. 2 personas aizturētas aizdomās par narkotiku lietošanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gājusi bojā 1 persona.

3. februārī

08.38 Engures novada Smārdes pagastā 1981. gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka no traktortehnikas «Volvo» L120E nozagti 2 akumulatori (katrs 100 eiro vērtība), 2 ugunsdzēšamie aparāti (katrs 30 eiro vērtībā), kā arī degvielas bākai izdurti divi caurumi un nolieta degviela. Kopējie materiālie zaudējumi tiek noskaidroti. Uzsākts kriminālprocess.

16.00 Tumes pagastā, ceļa Tukuma-Kuldīga 6. kilometrā, 1978. gadā dzimis vīrietis vadīja kravas seglu vilcēju «Volvo FH 540» ar puspiekabi «Kraker CF 200» un neizvēlējās drošu kustības ātrumu, kā rezultātā, izvairoties no šķēršļa, auto uzbrauca uz ceļu nomales un apgāzās. No puspiekabes uz lauka izbira krava (šķelda).

4. februārī

16.10 Zantē no ģimenes krīžu centra patvaļīgi aizgājis 2004. gadā dzimis zēns. Veicot meklēšanas pasākumus, 17.16 puisis ir atradies uz ceļa Tukums-Kuldīga un nogādāts atpakaļ centrā.

17.58 Tukumā, Jelgavas ielā, pašvaldības policija aizturēja 1974. gadā dzimušu vīrieti, kurš vadīja «Mercedes Benz CLS 350», būdams alkohola reibumā (2,14 promiles) un  bez derīgas transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Uzsākts kriminālprocess.

5. februārī

09.45 Kandavas novada Zantes pagastā nozagti 115 metri metāla žoga un 22 žoga stabiņi. Materiālie zaudējumi – 554 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

11.56. Tukuma novada Džūkstes pagastā, ceļa Rīga-Liepāja 47. kilometrā, 1945. gadā dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli «VW Multivan» (Lietuvā reģistrēts transportlīdzeklis) un, nepārliecinoties  par satiksmes drošību, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar «Volvo», savienojumā ar puspiekabi «Krone» (Lietuvā reģistrēts transportlīdzeklis). Negadījumā bojā gāja 1971. gadā dzimis «VW» pasažieris, bet vadītājs nogādāts ārstniecības iestādē.

Saņemta informācija, ka Tukuma novada dome uzskata, ka trīs iesniegumos ir viltots iesniedzējas paraksts. Uz viena iesnieguma pamata ir pieņemts Tukuma novada domes lēmums. Notiek iesnieguma pārbaude.

VUGD

5. februārī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama divu ceļu satiksmes negadījumu seku likvidēšanas darbos. Tukuma novada Džūkstes pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma, kurā bija iesaistītas divas automašīnas, ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību no automašīnas atbrīvoja vienu cilvēku un nodeva viņu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Pēc tam tika sakārtota ceļa braucamā daļa.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

 

 

 

 

 

Komentāri

  1. PAGALAM
   APSTĀKĻA
   1
   Norāda uz stāvokli, kad (kas) ir pilnīgi zudis, kļuvis nederīgs, beidzis eksistēt, pagājis.

   Cilvēks pagalam
   Visa nauda pagalam
   Grāmata pagalam
   Diena pagalam
   2
   Bezizejas stāvoklī.

   Nu mēs esam pagalam
   3
   Ļoti, pārlieku, pavisam.

   Pagalam noguris, pārsteigts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.