Attēlam ir ilustratīva nozīme

Pagalam neveiksmīga zādzība…

14. februārī Tukumā, Meža ielā, vīrietis veikalā nozaga alkohola pudeli. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais, kurš bija izsludināts meklēšanā, jo nebija ieradies izciest brīvības atņemšanas sodu, – aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

No 14. līdz 16. februārim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 34 notikumi, uzsākti 58 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 24 par atļautā braukšanās ātruma pārsniegšanu, 1 par pakalpojumu sniegšanu klātienē bez sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta un 1 par 114 cigarešu bez LR akcīzes markas glabāšanu. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums.

14. februārī

Tukuma novada Kandavas pagastā no mājas nozagts DVD atskaņotājs. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Tumes pagastā konstatēts, ka vīrietis pie sevis uzglabāja četras neatvērtās «Winston blue label» un vienu «NZ Gold» cigarešu paciņu (100 cigaretes), kas nebija marķētas ar Latvijas Republikas akcīzes marķējumu. Vēl viena atvērta paciņa bija viņa dzīvesvietā. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

16. februārī

Tukumā, Zemītes ielā, veicot pārbaudi saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, konstatēts, ka darbiniece klātienē veic savus pienākumus, kaut nevar uzrādīt Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un vainīgajai piemērots naudas sods 140 eiro apmērā.

Saņemts iesniegums par to, ka Tukuma novada Slampes pagastā no traktortehnikas nozagti 130 litri dīzeļdegvielas. Nodarīti materiālie zaudējumi 190 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

VUGD

15. februārī 17.28 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Abavas ielu, Kandavā, kur divstāvu sabiedriskā ēkā dega sodrēji dūmvadā un degšana izplatījās pa starpstāvu pārsegumu. Kopējā degšanas platība bija 2 m². Ugunsdzēsēji glābēji likvidēja degšanu un īpašniekiem atgādināja par drošu apkures ierīču lietošanu.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *