Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem no 4. līdz 6. janvārim

Policijas ziņas

6. janvārī
Engures pagasta viesu namā «Villa Anna» kāds vīrietis alkohola reibumā, huligānisku motīvu vadīts, izraisījis konfliktu ar viesu nama apmeklētājiem, lamājies necenzētiem vārdiem, salauzis galdu un sasitis šķīvjus. Vīrietis aizturēts.

Ceļu policija

4. janvārī
10.15 Pūres pagasta ceļu Dzintars-Kalnāji-Amoliņi-Vildene krustojumā automašīnas VW PASSAT vadītājs iebraucis pretējā braukšanas joslā, kur izraisījis sadursmi ar automašīnu AUDI 80. Negadījumā cietusi automašīnas AUDI vadītāja; mediķi viņai konstatējuši galvas sasitumu, smadzeņu satricinājumu un mugurkaula skriemeļu sasitumu ar iespējamu skriemeļu bojājumu. Cietusī stacionēta Tukuma slimnīcas Traumu nodaļā.
10.50 Tukumā, Jelgavas ielā, automašīnas OPEL ZAFIRA vadītājs izraisījis sadursmi ar priekšā braucošo automašīnu OPEL VECTRA, kad tā bremzēja, lai nogrieztos pa kreisi. Cietušo nav.
18.15 Jelgavas-Tukuma un Rīgas-Ventspils ceļa krustojumā automašīnas MITSUBISHI GALANT vadītājs izraisījis sadursmi ar automašīnu VW TRANSPORTER, kas brauca pa galveno ceļu. Negadījumā cietusi automašīnas MITSUBISHI pasažiere – sievietei konstatēts galvas sasitums ar iespējamu sejas kaulu bojājumu, savukārt VW TRANSPORTER vadītājs guvis galvas sasitumu un brūci galvas matainajā daļā.
19.00 Tukumā, Zemītes ielā, pie dzelzceļa pārbrauktuves «Tukums II» pasažieru autobusa SETRA vadītājs nav stāvēšanas laikā transporta līdzekli nodrošinājis pret izkustēšanos, un autobuss uzripojis aizmugurē stāvošajai automašīnai OPEL ASTRA. Cietušo nav.
6. janvārī
19.15 Slokas-Talsu ceļa 22. km automašīnas VOLVO S60 vadītājs apdzīšanas manevra laikā izraisījis sadursmi ar automašīnu VOLVO 740. Negadījumā cietušas četras personas, kas ar dažādām traumām stacionētas Tukuma slimnīcas Traumu nodaļā. Automašīnas VOLVO 740 vadītājam konstatēts labās kājas potītes lūzums un sasitumi; 41 gadu vecai sievietei konstatēts labās rokas apakšdelma lūzums, sasitumi un smadzeņu satricinājums; 83 gads vecai sievietei – kreisā pleca un lāpstiņas sasitumi. VOLVO S60 pasažierim – 18 gadus jaunam jaunietim – konstatēts galvas sasitums un plaša, plēsta brūce galvā.

Ugunsgrēki

6. janvārī
13.10 Tukumā, Katrīnas laukumā 1, malkas šķūnī izcēlies ugunsgrēks. Bojātas šķūņa durvis 1,5 m² platībā. Aizdegšanās iemesls tiek noskaidrots.

Reidu rezultāti

Reidos naktī no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu Tukuma pilsētas kafejnīcās un spēļu zālēs apmeklētāju bijis maz, pārkāpumi nav konstatēti. Arī Kandavā naktī no piektdienas uz sestdienu patrulēšanas laikā konstatēts, ka pēc aizvadītajiem svētkiem iestājies "klusums" – pārkāpumi nav konstatēti.
Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *