Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem no 27. novembra līdz 2. decembrim

Policija

27. novembrī
Tukumā, Meža ielā 13, no automašīnas VW SHARAN nozagta priekšējā un aizmugurējā firmas zīme, bojāts bagāžas pārsega krāsojums; turpat no automašīnas BMW ir nozagta BMW zīme, bojāts krāsojums uz motora pārsega un transportlīdzekļa priekšējais dekoratīvais režģis.
29. novembrī
Kandavā, Valteru ielā 6, pie Valsts lauksaimniecības tehnikuma kopmītnēm trīs pagaidām nenoskaidroti jaunieši nodarījuši miesas bojājumus 16 gadus vecam
jaunietim, kurš stacionēts Kandavas slimnīcā. Cietušajam konstatēts deguna kaula lūzums un galvas sasitums.
30. novembrī
Tukumā, Kurzemes ielā 48/50, no apsargāta būvlaukuma nozagts traktors JCB3CX ar valsts numuru «P 6019»; nodarīts zaudējums Ls 42 000 vērtībā.
Tukumā, Meža ielā 4, pagalmā no automašīnas MERCEDES BENZ nozagtas «Mercedes» firmas zīmes, abi atpakaļskata spoguļi, kā arī priekšējam aizsargstienim abi dekoratīvie režģi.
Tukumā, Parādes ielā 3, no automašīnas BMW 730 nozagti abi atpakaļskata spoguļu stikliņi, miglas lukturi un dzesēšanas radiatora dekoratīvais režģis.
Tukumā, Brīvības laukumā 4, veikalā «Maxima X» kāda sieviete centusies nozagt sieviešu zābakus Ls 10 vērtībā.

Ceļu policija

30. novembrī
1.37 Tukuma-Ozolpils ceļa 1. km aizturēts automašīnas FORD SIERRA vadītājs, kurs brauca, būdams alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.
14.50 Tukumā, Meža ielā 30, DUS «Statoil» teritorijā kravas furgona MERCEDES BENZ vadītājs uzbraucis sūknim Nr. 1 un no notikuma vietas aizbraucis.
16.12 Rīgas-Ventspils ceļa 85. km automašīnai MERCEDES BENZ uzbraukusi nenoskaidrota automašīna gaišā krāsā.
17.00 Rīgas-Ventspils ceļa 63. km pie DUS «Ovi» iebrauktuves notikusi sadursme starp automašīnu FORD TRANSIT un automašīnu BMW, kas nogriezās pa kreisi. Negadījumā ir divi cietušie.
1. decembrī
3.00 Tukumā, Meža ielā, automašīnas AUDI 100 vadītājs, bēgot no policijas, zaudējis kontroli pār automašīnu un iebraucis krūmos. Cietušo nav.
19.00 Pūres-Abavnieku ceļa 4. km pagaidām nenoskaidrots automašīnas OPEL SINTRA vadītājs iebraucis grāvī.
2. decembrī
00.25 Tukumā, Stadiona ielā, aizturēts automašīnas SEAT TOLEDO vadītājs, kurš brauca, būdams alkohola reibumā un bez autovadītāja tiesībām.

Ātrā palīdzība

2. decembrī
Tukuma slimnīcas ātrajā palīdzībā ar galvas sasitumu un rokas pirkstu traumām vērsies 21 gadu vecs jaunietis, ko trīs citi jaunieši saspārdījuši ar kājām.

Reidu rezultāti

29. novembrī Kandavas tehnikuma diskotēkā reida laikā sabiedrisko kārtību pārbaudīja Tukuma RPP inspektori; nopietnu pārkāpumu nebija. Noformēti seši administratīvo pārkāpumu protokoli par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā un divi – par smēķēšanu šai nodarbei neparedzētā vietā. 30. novembrī reidi jauniešu izklaides vietās turpinājās, inspektori pabija gan Džūkstes vidusskolā diskotēkā, gan Tukuma ielās; pārkāpumi netika konstatēti.
Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.