Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem no 14. līdz 21. decembrim

Policija

20. decembrī

Zemītes pagasta komunālo pakalpojumu mehāniskajās darbnīcās uzlauztas durvis, no telpām nozagti elektroinstrumenti par kopējo vērtību Ls 1 858. Nozagts «Charcer» augstspiediena mazgājamais, trīs elektriskie urbji «Metabo», elektriskais lauznis, krūmgriezis «Husqvarna», motorzāģis «Husqvarna», motorzāģa ķivere, metālgriezējs «Metabo», mehāniķa atslēgu komplekts.
18.30 Tukumā, Mednieku ielā, automašīna SCANIA vadītājs brauca sakabē ar puspiekabi pašizgāzēju STA; braucot ārā no auto mazgātavas, tas bojāja paceļamos vārtus, kas nebija pilnībā atvērti.

Ceļu policija

20. decembrī
15.30 Tukumā, Kurzemes 2, veikala «Mego» stāvlaukumā nenoskaidrotas automašīnas vadītājs bojāja stāvošu automašīnu OPEL VECTRA un aizbrauca no notikuma vietas.
15.44 Ceļa Tukums-Kolka 18. km automašīna MOSKVIČ 2141 vadītājs brauca alkohola reibumā un bez vadītāja apliecības, netika galā ar automašīnas vadību, pagriezienā uz Ķesterciemu nobrauca no brauktuves grāvī.
19.10 ceļa Tukums-Lazdas 5. km automašīnas AUDI A6 vadītājs netika galā ar automašīnas vadību un iebrauca grāvī.
20.30 ceļa Tukums-Lazdas 6. km automašīna AUDI COUPE vadītājs ceļa līkumā neizvēlējās pareizu kustības drošības ātrumu attiecībā pret ceļa segumu; rezultātā mašīna nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā cieta automašīnas pasažiere, kurai konstatēti sasitumi.
21.27 ceļa Tukums-Jelgava 45. km automašīnas BMW 530 vadītājs netika galā ar automašīnas vadību un nobrauca no ceļa braucamās daļas.
No 14. līdz 21. decembrim noformēti šādi administratīvo pārkāpumu protokoli:

par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā – 44, par huligānisku uzvedību sabiedriskā vietā – 9, par nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām – 2, par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu – 4, par dzīvošanu bez deklarētas dzīvesvietas – 4, par pašvaldību saistošo noteikumu pārkāpumiem – 5.
Kārtības policijas biroja 3. nodaļā noformēti 66 administratīvie protokoli, no tiem: par ceļu satiksmes negadījumu izraisīšanu – 7, par transporta līdzekļa vadīšanu reibumā – 3, par mopēdu, velosipēdu vadīšanu reibumā – 5, par ātruma pārsniegšanu – 37, par drošības jostu nelietošanu -1, par bērnu pārvadāšanas noteikumu pārkāpšanu -1, par gājējiem paredzēto noteikumu pārkāpšanu – 8 (6 – par atstarotāju nelietošanu).
Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.