Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem, kas reģistrēti no 5. līdz 7. februārim

Policijas ziņas

Laikā no 4. līdz 7. februārim reģistrēti 42 notikumi un noformēti 56 administratīvo pārkāpumu protokoli; tai skaitā divi par automašīnas vadīšanu reibumā. Reģistrēts viens ceļu transporta negadījums bez cietušajiem.

1. februārī

18.30 Engures novadā, Lapmežciema pagasta Ragaciemā, kādam 1991. gadā dzimušam vīrietim pazudusi pase.

4. februārī

8.50 Tukumā, Raudas ielā, Tukuma slimnīcā, no palātas pazudis mobilais telefons.

13.45 Kandavas novada Zantes pagastā, izņemot loga rūti, iekļūts mājā un nozagts eļļas sildītājs un stūra dīvāns. Uzsākts kriminālprocess.

15.00 Tukumā, Pasta ielā, kādam 1987. gadā dzimušam vīrietim no jakas kabatas pazudis maks ar autovadītāja apliecību.

22.50 Irlavas pagastā, Irlavas-Snapju-Tāmu ceļa 4. km, aizturēts kāds 1968. gadā dzimis vīrietis, kurš reibumā vadīja automašīnu VW GOLF.

5. februārī

12.40 Tukumā, Meža ielā, kāds 1978. gadā dzimis vīrietis veikalā mēģinājis nozagt divus (0,5 kg iepakojumus) ar kafiju «Merrild in Cup». Uzsākts kriminālprocess.

13.40 Tukumā, Brīvības laukumā, aizturēts kāds 1978. gadā dzimis vīrietis bez deklarētas dzīvesvietas; aizturētajam izrakstīts administratīvo pārkāpumu protokols.

16.40 Kandavas novada Zemītes pagastā kādam 1986. gadā dzimušam vīrietim nodarīti miesas bojājumi – durta brūce kreisās lāpstiņas rajonā. Cietušais bija alkohola reibumā; tiek pārbaudīta kādas personas saistība ar šo incidentu. Uzsākts kriminālprocess.

23.13 Degoles pagasta Vienībā aizturēts kāds 1981. gadā dzimis vīrietis, kurš reibumā un bez autovadītāja apliecības vadīja automašīnu AUDI-100. Vīrietis arī neievēroja patruļdienesta prasību apstādināt automašīnu un mēģināja aizbēgt. Uzsākts kriminālprocess.

6. februārī

6.30 Jaunpils novada Viesatu pagastā kāds 1970. gadā dzimis vīrietis bez saimnieka atļaujas paņēmis automašīnu MERCEDES BENZ E220 un no istabas – automašīnas atslēgas.

18.00 Tukumā, Rīgas ielā, 1964. gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu VOLVO 744 un iebraucot krustojumā, neievēroja ceļa zīmes «Dodiet ceļu» prasības. Notika sadursme ar automašīnu OPEL VECTRA, kura brauca pa galveno ceļu.

Ziņas sniedza Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece;

Komentāri

 1. Kas šīs ziņas sastāda?
  Man patīk šis: vīrietis bez saimnieka atļaujas paņēmis automašīnu MERCEDES BENZ E220 un no istabas – automašīnas atslēgas- skarīgs teksts…

  Par divu kafijas paku zādzību ierosināta krimināllieta… Nu vai zināt, jau kļūst jautri…

  Vīrietim Engurē pazudusi pase- kāda šokējoša ziņa- wau…

  aizturēts kāds 1978. gadā dzimis vīrietis bez deklarētas dzīvesvietas; aizturētajam izrakstīts administratīvo pārkāpumu protokols. kas nu, uz ielas ķers rokās un pārbaudīs deklarēto dzīves vietu, un par pārkāpumu- protokols?! feini, kas notiek, ja atkārtoti noķers?

  šokējošas ziņas, kur gan Degpunktā skatās??!

 2. Kaut kāds neinformēts komentētājs. Paldies Dievam, ka jums nekad nav pazudusi pase! Uzreiz zināsiet, ka par to jāziņo policijai, lai bez bažām tiktu pie jaunas. Un žēl, ka musināt tautu par to deklarēto dzīvesvietu. Protams, ka nevienu uz ielas neķers; bet, teiksim, atradīsieties nepareizajā vietā, nepareizajā laikā, kad likumsargi pārbaudīs jūsu personu, konstatēs, ka vispār nekur neesat deklarēts, un – čik! – protokols gatavs, jo tāds ir likums, proti, katram ir sevi kaut kur jādeklarē.
  Jā, žurnālisti varbūt var izvērtēt, kuru ziņu publicēt un kuru nepublicēt, bet tad atkal būs trauksme – slēpj kaut ko, velni tādi!
  Bet galu galā – cik labi, ka mums ir tādas policijas ziņas. Labāk, ja ik dienu jāziņo tikai par tādiem niekiem kā pazaudēta pase, nevis par nogalinātiem cilvēkiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.