Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem, kas reģistrēti no 26. līdz 28. novembrim

Policijas ziņas

No 25. līdz 27. novembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 33 notikumi un noformēti 18 administratīvo pārkāpumu protokoli; tai skaitā 2 par nepilngadīgu personu smēķēšanu. Reģistrēts 1 ceļu transporta negadījums, kurā cieta 1 persona.

25. novembrī

8.00 Engures novada Lapmežciemā, Liepu ielā, konstatēts, ka ēkai ir bojātas durvis un izsists stikls. Uzsākts kriminālprocess.

20.05 Tukuma novada Irlavas pagastā divi zēni (dzimuši 1996. un 1995. gadā) pieķerti smēķējam. Noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli.

21.15 uz Stendes-Sabiles-Pūres ceļa kāds 1964. gadā dzimis vīrietis, braucot ar velosipēdu, nokritis un guvis miesas bojājumus. Noformēts ceļu transporta negadījuma protokols.

26. novembrī

7.00 Tukumā, Lauku ielā, automašīnai VW GOLF izsists aizmugurējais stikls un nozagta magnetola «Pioneer», kā arī nozagts priekšējais dekoratīvais režģis. Nodarīti materiālie zaudējumi Ls 85 vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

27. novembrī

4.08 Tukuma novada Degoles pagastā ar atklātu liesmu degusi neapdzīvota ēka.

9.50 Lapmežciemā bojātas kultūras nama ārdurvis un «SEB» bankas automāts.

12.25 Kandavas novada Zemītes pagastā baznīcai izsists stikls un nozagta ziedojumu kastīte, kā arī svētbilde «Svētais vakarēdiens». Zaudējumi tiek noskaidroti. Uzsākts kriminālprocess.

12.35 Tukuma novada Irlavas pagasta Sātos baznīcai izdauzītas divas loga rūtis. Materiālie zaudējumi tiek noskaidroti.

28. novembrī

2.25 Kandavas novada Zantes pagastā nodegusi dzīvojamā māja. Ugunsgrēkā cietis 1957. gadā dzimis vīrietis, kurš guvis kreisās pēdas apdegumu, muguras un plecu nobrāzumus. Cietušais nogādāts Rīgā, Valsts Apdegumu centrā. Vēl krāsmatās atrasts miris 1966. gadā dzimis vīrietis. Ierosināts kriminālprocess, kurā skaidros ugunsgrēka un cilvēka bojā ejas iemeslus.

Ziņas sniedza VP ZRP priekšnieka palīdze Ieva Sietniece;

Komentāri

  1. Kāpēc NTZ nevar uzrakstīt nodegušo māju nosaukumu, bet LNT Degpunktā var to skaļi minēt??? Šeit domāju ugunsgrēku Zantes pagasta "Jaundzirās". Vai tik nepārspīlējat ar personas datu aizsardzību?!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.