Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem, kas reģistrēti 23. un 24. janvārī

Policija

1. janvārī

Tukumā, Lauku ielā, izraisījies konflikts starp diviem vīriešiem. 1964. gada aprīlī dzimušajam vīrietim konstatēta sista brūce augšlūpā, 1965. gada augustā dzimušajam – galvas un sejas sasitums. Ierosināti divi kriminālprocesi.

6. janvārī

Lestenes pagasta «Gobās» no pagraba nozagti divi velosipēdi – «Giant» un «Merida». Zaudējumi – Ls 420. Vainīgās personas noskaidrotas.

20. janvārī

Lestenes pagasta «Lībiešos» no baznīcas telpas nozagts televizors «Good man», lukturis un citas mantas. Zaudējumi – Ls 62. Vainīgās personas noskaidrotas.

23. janvārī

Tukumā, Celtnieku ielā 1, iekļūts celtniecības vagoniņā un nozagti celtniecības instrumenti, kas pieder SIA «IC Grup». Zaudējumi tiek noskaidroti.

Ceļu policija

23. janvārī

21.45 Tukumā, Stadiona ielā 3, ledus halles stāvlaukumā pagaidām nenoskaidrotas automašīnas vadītājs izraisīja sadursmi ar stāvošu transportlīdzekli SUBARU IMPREZA un no notikuma vietas aizbrauca, par to neziņojot policijai.

22.00 ceļa Rīga-Liepāja 49. km nenoskaidrots vadītājs netika galā ar automašīnas VW LT 35 vadību, mašīna saslīdēja, nobrauca grāvī un apgāzās. Vadītājs no notikuma vietas aizgāja, par to neziņojot policijai.

Ugunsgrēki

24. janvārī

3.26 Tukumā, Stacijas ielā 4, autoservisā izcēlās ugunsgrēks 250 m2 platībā. Bojātas jumta konstrukcijas, durvis, ēkas iekšpuse. Ugunsgrēka izcelšanās iemesls tiek noskaidrots.

Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *