Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem 7. janvārī

Policija

7. janvārī

Tukuma rajona Džūkstes pagastā netālu no mājas «Rosmes» nozagta automašīna BMW 524 (Ls 1 000 vērtībā). Transportlīdzeklis atrasts Lestenes pagastā, kad to pameta personas, kuras to bija nozagušas, tādā veidā pagaidām pamūkot no policijas darbiniekiem.

Džūkstes pagasta centrā nozagta automašīna FORD ORION (Ls 600 vērtībā). Šis transportlīdzeklis atrasts pamests pie Džūkstes upītes.

Džūkstes pagasta «Rosmēs» nozagta rokas slīpmašīna Stihl» un citas mantas. Zaudējumi – Ls 60.

Džūkstes pagasta «Liesmās» no garāžas nozagta automašīna Audi 100 (Ls 500 vērtībā). Šīs transportlīdzeklis atrasts, pa pusei iebraukts Džūkstes upītē. Visas trīs automašīnas atdotas īpašniekiem. Ierosināts kriminālprocess.

Tukumā, Smārdes ielā 3, iekļūts SIA «Telms» teritorijā un no automašīnas MERCEDES BENZ nozagti instrumenti. Zaudējumi – Ls 1 773.

Degoles pagasta «Pakalniņos» savā dzīvesvietā atrasta mirusi 1958. gadā dzimusi sieviete ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Šai lietā svarīgs būs tiesu medicīnas ekspertīzes atzinums, lai varētu izdarīt secinājumus par konstatētās brūces galvā izcelšanos un sievietes nāves cēloni.

Ceļu policija

8.01 ceļa Rīga-Ventspils 58. km automašīnas VW vadītājs neizvēlējās pareizu kustības drošības ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, netika galā ar transportlīdzekļa vadību un nobrauca no ceļa braucamās daļas.

12.45 ceļa Rīga-Ventspils 73. km no pretim braucošās automašīnas tenta jumta krītošais ledus gabals sabojāja automašīnas TOYOTA LAND CRUISER virsbūvi.

15.40 ceļa Tukums-Smārde-Slampe 7. km automašīnas TOYOTA COROLLA vadītāja neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu, netika galā ar transportlīdzekļa vadību un nobrauca no ceļā braucamās daļas.

21.00 Kandavā, Liepu ielā, automašīnas BMW 318 vadītājs neizvēlējās drošu kustības ātrumu attiecībā pret ceļa segumu un nobrauca no ceļa braucamās daļas žogā, bojājot transportlīdzekli.

Ziņas Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Komentāri

  1. Kur no rītiem ir ceļu policija, pa autoostas teritoriju kad notiek gonkas, jo propķi jau var apbraukt pa autoosu, un pasažieriem jauzmanās, ka varžacis nenobrauc…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *