Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem 28. un 29. novembrī

Policijas ziņas

28. novembrī
Tukumā, Pasta ielā, kādā kāpņu telpā aizturēti divi vīrieši, kas tiek turēti aizdomās par narkotisku vielu lietošanu.
Tukumā, Kalēju ielā 1, pagalmā atstātai automašīnai RENAULT CLIO nolauzti un sabojāti transportlīdzekļa firmas uzraksti.
Tukumā, Meža ielā 13, pagalmā atstātai automašīnai VW CARAWELLE nozagta aizmugurējā transportlīdzekļa firmas zīme un bojāts krāsojums.
Tukumā, Dārzniecības ielā 3, automašīnai BMW 730 nozagta aizmugurējā transportlīdzekļa firmas zīme un sabojāts krāsojums.
29. novembrī
Tukumā, Meža ielā 4, pagalmā atstātai automašīnai OPEL ZAFIRA nozagtas dekoratīvās riteņu uzlikas.
Pūres pagasta «Asnos» atlauztas mājas durvis; nozagti pieci senlaicīgi krēsli, drēbju skapis un senlaicīgs fotoaparāts. Nodarīts zaudējumi Ls 300 vērtībā.
Laikā no 24 . līdz 30. novembrim administratīvo sodu protokoli noformēti par šādiem pārkāpumiem: par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā sodītas 18 personas; par huligānisku uzvedību sabiedriskā vietā – 6; par policijas darbinieka likumīgo prasību nepildīšanu – 1; par nepilngadīgā iesaistīšanu alkohola lietošanā – 1; par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu – 4; par pašvaldību saistošo noteikumu pārkāpumiem – 3.
Kārtības policijas biroja 3. nodaļā pavisam noformēti 117 administratīvie protokoli; no tiem par ceļu satiksmes negadījumu izraisīšanu – 19; par transporta līdzekļa vadīšanu reibumā – 2; par mopēda vadīšanu reibumā – 3; par ātruma pārsniegšanu – 37; par drošības jostu nelietošanu – 7; par gājēju noteikumu pārkāpumiem (atstarotāju nelietošanu) – 9 (no tiem 8 brīdināti, bet vienam piemērots Ls 4 naudas sods).

Ceļu policija


29. novembrī
12.15 Tukuma-Klapkalnciema ceļa 8. km krustojumā ar Tukuma-Smārdes-Slampes ceļu automašīna FORD FIESTA sasitusies ar automašīnu LEXUS, kas brauca pa galveno ceļu. Cietušo nav.
15.30 Tukuma-Lazdu ceļa 5. km automašīnas SAAB vadītājs izraisījis sadursmi ar pretim braucoša transportlīdzekļa piekabi. Cietušo nav.

Ātrā palīdzība

29. novembrī
Tukuma slimnīcas uzņemšanas nodaļā vērsies kāds 27 gadus vecs vīrietis, kam Tukumā, Rīgas ielā, nepazīstami jaunieši nodarījuši miesas bojājumus. Cietušajam konstatēts galvas sasitums, smadzeņu satricinājums un alkohola reibums.
Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere;

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.