Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem 21. un 22. novembrī

Policija

21. novembrī
18.40 Rīgas-Ventspils ceļa 74. km automašīna OPEL VECTRA uzbraukusi meža dzīvniekam.
22. novembrī
15.25 Tukuma-Jaunpils ceļa 23. km automašīnai HYUNDAI GETZ, samainoties ar pretimbraucošo automašīnu, bojāts priekšējais vējstikls.
Laikā no 16. līdz 23. novembrim administratīvo sodu protokoli noformēti par šādiem pārkāpumiem: par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā sodītas 18 personas; par huligānisku uzvedību sabiedriskā vietā – 9; par policijas darbinieka likumīgo prasību nepildīšanu – 1; par tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgajiem – 4; par dzīvošanu bez pases un deklarētas dzīves vietas – 3; par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu – 3; par narkotisku vielu lietošanu – 1; par pašvaldību saistošo noteikumu pārkāpumiem – 3.
Kārtības policijas biroja 3. nodaļā pavisam noformēts 121 administratīvo pārkāpumu protokols; no tiem par ceļu satiksmes negadījumu izraisīšanu – 15; par transporta līdzekļa vadīšanu reibumā – 6; par ātruma pārsniegšanu – 50; par drošības jostu nelietošanu – 7; par gājēju noteikumu pārkāpumiem – 1.

Ugunsgrēki

22. novembrī
20.30 Kandavas novada «Novadniekos» ugunsgrēks izcēlās saimniecības ēkā. Aizdegšanās iemesls un zaudējumi tiek noskaidroti.
Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.