Attēlam ir ilustratīva nozīme

Notikušas vairākas avārijas ar cietušajiem

22. martā Tukumā, Zemītes ielā, vīrietis vadīja kravas transportlīdzekli «Volvo FH» sakabē ar piekabi un, veicot nogriešanās manevru pa kreisi, nedeva ceļu automašīnai «Volkswagen Transporter», kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā traumas guva automašīnas «Volkswagen Transporter» vadītājs, bet tās pasažieris un kravas transportlīdzekļa vadītājs no medicīniskās apskates atteicās. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols. 

Policija

No 18. līdz 21. martam Tukuma policijas iecirknī reģistrēts 71 notikums, uzsākti 85 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 2 par automašīnas vadīšanu reibumā, 11 par neatļautu pulcēšanos, 1 par nelegālu cigarešu glabāšanu (atsavinātas 3 282 cigaretes) un 6 par iespējamu narkotiku lietošanu. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums, kurā cieta 3 personas. Pārbaudīti 3 skaistumkopšanas uzņēmumi. Pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu.

  1. martā

13.36 Kandavas pagastā konstatēts, ka vīrietis, iespējams, atrodas narkotisko vielu reibumā. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

14.30 Tukumā, Pasta ielā, kādā dzīvoklī konstatēts, ka divi vīrieši no dažādām mājsaimniecībām pulcējas privātā pasākumā. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi un piemēroti naudas sodi 150 eiro apmērā katram.

17.31 Jaunpils novada Jaunpils pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Golf Variant», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,59 promiles. Policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

  1. martā

9.36 Zentenes pagastā konstatēts, ka vīrietis, iespējams, nodarbojas ar nelegālo alkohola un cigarešu tirdzniecību. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Veicot administratīvā pārkāpuma vietas apskati, izņemtas 3 282 cigaretes bez Latvijas republikas akcīzes markām.

22.50 Zentenes pagastā četri vīrieši no dažādām mājsaimniecībām pārvietojās ar «Audi A4». Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi un piemēroti naudas sodi  50 eiro apmērā katram.

  1. martā

12.55 Irlavas pagastā, ceļa Irlava-Mazbites 1. kilometrā, vīrietis vadīja «Volvo», būdams alkohola reibumā. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

23.14 Slampes pagastā, ceļa «Rīga-Ventspils» 74. kilometrā, sieviete vadīja «Volvo S70» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu un meteoroloģiskajiem apstākļiem, kā rezultātā auto saslīdēja un, nobraucot no ceļa, apmeta kūleni. Negadījumā cieta pati vadītāja, kā arī divi auto pasažieri.

18.00 Vānes pagastā kādā dzīvoklī divi vīrieši un divas sievietes no dažādām mājsaimniecībām pulcējās privātā pasākumā. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi un vainīgajiem piemēroti naudas sodi 50 līdz 80 eiro apmērā.

  1. martā

Tukumā tika konstatēts, ka, iekļūstot kādā garāžā, no tās nozagts putekļsūcējs «Makita», infrasarkano staru sildītājs un slīpmašīna. Nodarīti materiālie zaudējumi 255 eiro apmērā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

 

VUGD

  1. martā 13.40 Engures novada Lapmežciemā, četrstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī, uz plīts bija piededzis ēdiens 0,01 m² platībā. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja telpas. Neilgi pirms pusnakts Celtnieku ielā, Tukumā, konteinerā dega atkritumi 4 m² platībā.

Ziņas sniedza Valsts policijas ZRP un VUGD

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.