Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nolauž barjeru un atstāj notikuma vietu

13. janvārī 17.10 Kandavas pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 94. kilometrā, kāds vīrietis vadīja kravas transportlīdzekli ar piekabēm un, iedegoties dzelzceļa pārbrauktuves sarkanajam signālam un laižoties lejā barjerai, tomēr neapstājās pie «Stop» zīmes un barjeru nolauza. Pēc negadījuma vadītājs atstāja notikuma vietu, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību par to, kā jārīkojas šādos gadījumos. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process, vadītājs noskaidrots.

No 11. līdz 13. janvārim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 60 notikumi, uzsākti 45 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 11 par neatļautu pulcēšanos un 7 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

11. janvārī
10.00 Jaunsātu pagastā kāda sieviete vadīja «Mitsubishi Colt» un ceļa līkumā iebrauca pretējā joslā, kur izraisīja sadursmi ar «Škoda Fabia». Negadījumā cieta un medicīnas iestādē tika nogādāta «Mitsubishi» vadītāja.
19.53 Tukumā, Meža ielā, četri vīrieši pulcējās ārtelpās, neievērojot divu metru savstarpējo distanci, tādējādi pārkāpjot noteikumus par epidemioloģisko drošību.

12. janvārī
Tukumā konstatēts, ka, uzlaužot kāda uzņēmuma biroja durvis, iekļūts telpā, no kuras nozagts portatīvais dators «Hewlett-Packard». Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

13. janvārī
14.30 Tukumā, Meža ielā, konstatēts, ka četri vīrieši pulcējas ārtelpās, neievērojot distanci. Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi un katram vainīgajam piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.
Tukumā, Meža ielā, konstatēts, ka kādā dzīvoklī 1955. gadā dzimis vīrietis pie sevis ciemos uzaicinājis 1970. gadā dzimušu vīrieti, tādējādi pārkāpjot Ministru kabineta rīkojuma Nr. 655 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.4 punktu, kas aizliedz privātus pasākumus un privātu pulcēšanos, izņemot pasākumus vienas mājsaimniecības ietvaros. Policijā par notikušo uzsākti 2 administratīvā pārkāpuma procesi un katrai personai piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

VUGD
11. janvārī no rīta Straumes ielā, Tukumā, atklātā teritorijā dega atkritumi 30 m² platībā. Savukārt 10.00 pēc ceļu satiksmes negadījuma Tukuma novada Jaunsātu pagastā ugunsdzēsēji glābēji no avarējušas automašīnas izglāba vienu cilvēku, kuram sniedza pirmo medicīnisko palīdzību pirms Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ierašanās. Pēc tam divām automašīnām tika atvienotas akumulatora klemmes un tās novilktas no ceļa braucamās daļas.
Ziņas sniedza Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde un Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.