Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nolaupa 15 eiro un pudeli

15. jūlijā 18.30 Tukumā, Jelgavas ielā, pie kāda vīrieša pieskrēja divi jaunieši un pēc savstarpējas vārdu apmaiņas viens no viņiem no vīrieša kabatas izrāva maku, kurā bija 15 eiro, un no rokām – maisiņu ar degvīna pudeli tajā. Pēc tam abi jaunieši aizmuka. Pateicoties pilsētas novērošanas kameru ierakstiem, tajā pašā dienā likumsargiem izdevās operatīvi aizturēt abas iespējamās vainīgās personas. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

No 13. līdz 15. jūlijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 33 notikumi, uzsāktas 29 administratīvo pārkāpumu lietvedības, tai skaitā 19 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā, 1 par to, ka bērns vada velosipēdu bez vadītāja apliecības, un 1 par alkoholiska dzēriena pārdošanu bērnam.

  1. jūlijā

11.48 Tukumā, Alīnes iela, veicot kontrolpirkumu, konstatēts, ka veikala pārdevēja bērnam pārdevusi alkoholisko dzērienu (0.33 l sidra). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

15.58 Tukumā, Alīnes ielā, 14 gadus jauna meitene vadīja velosipēdu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

16.52  Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 63. kilometrā, vīrietis vadīja «Peugeot 407», būdams alkohola reibumā (2,94 promiles). Tāpat konstatēts, ka vīrietim nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

  1. jūlijā

16.05 Smārdes pagastā, kāds velosipēdists, braucot pat ceļu starp mājām, veica strauju manevru pa labi un ietriecās tajā pašā virzienā braucošā «VW Passat».  Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

  1. jūlijā

10.44 saņemta informācija, ka Smārdes pagastā, uz ceļa Rīga-Ventspils, kāds vīrietis nepārliecinoši vada automašīnu. Ceļ 62. kilometrā auto tika apturēts un konstatēts, ka automašīnas «Mitsubishi lancer» vadītājs ir alkohola reibumā (1,51 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

 

Ziņas sniedz Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.