Attēlam ir ilustratīva nozīme

No pagraba aizstiepj marinētus kabačus

26. feburuārī 11.30  Tukumā, Celtnieku ielā, sabojājot slēdzeni, iekļūts ēkas pagrabstāvā un nozagti dažādi produkti – kartupeļi, ievārījumi, kā arī marinēti kabači. Uzsākts kriminālprocess

Policija

No 26. līdz 28 februārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 89 notikumi, uzsākti 83 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 44 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 23 par pulcēšanās ierobežojuma un 2 par pašizolācijas neievērošanu. Aizturētas 8 personas aizdomās par narkotiku lietošanu, pārbaudītas 16 tirdzniecības vietas, kurās pārkāpumi nav konstatēti.

26. feburuārī 

20.20 Tukumā, Eksporta ielā, pie tirdzniecības centra, konstatēts, ka septiņas personas pulcējas, neievērojot ārkārtējās situācijas noteikumu – neievērojot savstarpēju divu metru distanci. Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi un piemēroti naudas sodi 20 līdz 100 eiro apmērā.

27.februārī

11.15 Smārdes pagastā, ceļa Jelgava-Tukums 46. kilometrā, četri vīrieši no dažādām mājsaimniecībām atradās vienā transportlīdzeklī. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi par privātu pulcēšanos, un piemēroti naudas sodi 10 līdz 50 eiro apmērā.

12.10 Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 45. kilometrā, kāda sieviete vadīja «Audi A4» un neievēroja drošu distanci attiecībā pret priekšā braucošo auto «Volvo S60», kurai strauji bremzējot, notika sadursme. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

23.30 Tukumā, Talsu ielā, kādā dzīvoklī divi vīrieši no dažādām mājsaimniecībām pulcējās privātā pasākumā. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi un abiem piemēroti naudas sodi 300 eiro apmērā.

28. februārī

11.11 Tukumā, apsekojot konkrētu adresi, kurā būtu bijis jāatrodas divām pašizolācijā esošām personām, likumsargiem nācās konstatēt, ka viņu tur nav. Tāpat arī sazvanīt konkrētās personas pa norādīto tālruni nebija iespējams, tādēļ uzsākta administratīvā pārkāpuma procesa lietvedība.

17.35 Cēres pagastā, ceļa Līga-Zentene-Rideļi 7. kilometrā, veicot transportlīdzekļa «BMW 320» pārbaudi, konstatēts, ka tajā atrodas trīs vīrieši un viena sieviete, kas nav vienas mājsaimniecības iemītnieki. Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par privātu pulcēšanos.

VUGD

Nedēļas nogalē Tukuma novada Jaunsātu pagastā divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

  1. Visi taču piekritīs, ka Tukums ir maza pilsēta. Jau kādu brīdi ievēroju, ka Tukumā ik nedēļu tiek noķerts kāds narkotiku lietotājas, šajā rakstā jau parādās astoņi. Es brīnos, ka nav noķerti tirgotāji, kas, šķiet nemaz nebūtu tik grūti izdarāms.

    1. Maza pilsēta ir nosacīti. Ja Latvijā ir -76+ pilsētas un Tukums pēc iedzīvotāju skaita ir -11+. Diez vai var saukt par ļoti mazu…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.