Attēlam ir ilustratīva nozīme

No mazdārziņa nozog dārzeņus

28. jūnijā Kandavas pagastā no mazdārziņa nozagti dārzeņi. 26. un 27. jūnijā reģistrēti 22 notikumi, uzsākti 3 kriminālprocesi, sastādīti 38 administratīvā pārkāpuma protokoli.

26.  un 27. jūnijā reģistrēti 22 notikumi, uzsākti 3 kriminālprocesi, sastādīti 38 administratīvā pārkāpuma protokoli.

27. jūnijā

9.45 Tukumā, Brīvības laukumā, aizturēts un aizdomās par narkotisko vielu lietošanu uz ekspertīzi nogādāts 1991. gadā dzimis vīrietis. Uzsākta administratīvā lietvedība.

12.32 Tukumā, Meža ielā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar transporta līdzekli uzbrauca stāvošai automašīnai «Opel Vectra», to bojāja un aizbrauca no notikuma vietas, pārkāpjot noteikto kārtību.

Laika posmā no 1. jūnija 12.00 līdz 27. jūnija 12.00 Tukuma novada Pūres pagastā no šķūnīša pazudušas dažādas mantas.

28. jūnijā

9.00 Kandavas pagastā no mazdārziņa nozagti dārzeņi.

Komentāri

  1. Lūk arī atbilde Domes darboņiem, kuri uzskata, ka mazturīgajiem ir jādod makšķere, nevis zivis… Centies, audzē, bet novāc liekēdis… Auzās Dome, auzās… un pietiek slavēt sistēmu, kas nedarbojas…

  2. Kaut ko nesaproti! Ja mazturīgajam pārtikas vietā iedod stādus, lai izaudzē pats, bet cits mazturīgais slinks un ar zilu degunu apzog to mazturīgo, kurš centies savas ģimenes labā un kaut ko izaudzējis 😉 Ne smakas nav no makšķeres!

  3. Skumji… Cilvēks cenšas, audzē, kopj savus augus. Bet tad tos kāds aprij! Laikam šodien tas bija divkājains kaitēklis. Labi ja vel bija tikai viens. Žel jau tos Kandavas dārzniekus. Laikam pa vēlu vakaru vai nakti, vai agru rītu kāds/kādi ievāca jauno 2017.g. dārzeņu ražu. Žēl jau tos augus…
    Cerot uz ražīgu un auglīgu vasaru, Skolnieciņš
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.