Shutterstock

No Engures ezera ledus nocelts savainots cilvēks

20. martā 9.30 ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama negadījumā, kas noticis uz ūdens – Engures novadā no Engures ezera ledus tika nocelts savainots cilvēks.

No 19. līdz 21. martam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 48 notikumi un noformēti 46 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 23 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti četri ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas trīs personas.

Veikta viena administratīvā pārkāpuma notikuma vietas apskate, kuras laikā atsavināti 20 litri spirta. Pēc papildu pārbaudes tiks lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

20. martā

8.10 Engures novadā, ceļa Rīga-Ventspils 59. km, 1990. gadā dzimušais vadīja «Toyota Hilux» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā, apdzenot priekšā braucošo automašīnu, netika galā ar sava auto vadāmību, noslīdēja no ceļa braucamās daļas un apmeta kūleni, bojājot transportlīdzekli un žogu.

20.45 Tukumā, Lauku ielā, kāds 1987. gadā dzimis vīrietis no veikala nozaga alkohola pudeli. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

21. martā

8.33 Kandavā, Zemītes un Zaļās ielas krustojumā, 1974. gadā dzimusi autovadītāja vadīja automašīnu «Mazda 626», neizpildīja ceļa zīmes «Dodiet ceļu» prasību, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar automašīnu «VW Multivan», ko vadīja 1962. gadā dzimušais. Rezultātā cieta «Mazda» vadītāja un 1977. gadā dzimušais pasažieris.

Ugunsdzēsēji-glābēji

19. martā ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu, kurā Tukuma novada Slampes pagastā vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā.

20. martā 9.30 ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama negadījumā, kas noticis uz ūdens – Engures novadā no Engures ezera ledus tika nocelts savainots cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.