Attēlam ir ilustratīva nozīme

Neveiksmīgs mēģinājums apzagt degvielas uzpildes staciju

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī saņemta informācija par 18 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 6 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām.

12. jūlijā

Tukuma novada Jaunpils pagastā vīrietis atradās publiskā vietā tādā alkohola reibuma stāvoklī, kas traucē sabiedrisko kārtību un drošību, – persona nespēja patstāvīgi nostāvēt un gāja uz ceļa braucamās daļas. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

 

Tukumā vīrietis, būdams alkohola reibumā, kādā degvielas uzpildes stacijā centās nozagt sešas alkoholiskā kokteiļa pudeles. Kad degvielas uzpildes stacijas darbinieki aizturēja vīrieti, viņam no rokām izkrita un saplīsa 3 pudeles. Pārējās 3 pudeles tika atgrieztas un bija derīgas tālākai tirdzniecībai. Nodarīts materiālais zaudējums 6,45 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *