Attēlam ir ilustratīva nozīme

Neveiksmīgi mēģina pretoties policijai

12. maijā Tukumā, Raudas ielā, vīrietis apzināti nepakļāvās policista likumiskajām prasībā, doties līdzi un dienesta transportlīdzekli, lai izpildītu tiesas lēmumu par brīvības atņemšanu, un sāka bēgt. Vīrietis aizturēts, nogādāts Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, un saukts pie administratīvās atbildības par nepakļaušanos amatpersonas prasībām, piemērojot naudas sodu 250 eiro apmērā.

No 12. līdz 15. maijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 60 notikumi, uzsākti 84 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 51 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, viens par pret personu vērstu agresīvu uzvedību un 1 par nepakļaušanos amatpersonas prasībai. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturētas divas personas. Reģistrēti 3 ceļu satiksme negadījumi, kuros cieta 5 personas.

12. maijā 

Tukumā, Raiņa ielā, tika nozagts skrejritenis. Nodarīts materiālais zaudējums 95 eiro apmērā. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

14. maijā

Slampes pagastā vīrietis uzvedās agresīvi, traucējot apkārtējo mieru, draudot radīt kaitējumu personas vai tās tuvinieku veselībai, un bija pamats baidīties, ka šie draudi var tikt īstenoti. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un vainīgajam piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

Smārdes pagastā, pielietojot fizisku spēku, pusaudzim tika nolaupīts zaļš velosipēds «Gusts». Nodarīts materiālais zaudējums 335 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

15. maijā

 Kandavas pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Passat» un krustojumā neievēroja ceļazīmes «Dodiet ceļu!» prasības, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar transportlīdzekli «Volkswagen Crafter», kam bija braukšanas priekšroka. Negadījumā traumas guva pieci automašīnu pasažieri, kuri tika nogādāti ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.

Vānes pagastā tika sabojāts kvadricikla bagāžas nodalījums. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

 

VUGD

 

  1. maijā Tukuma novada Irlavas pagastā dega meža zemsedze 100 m² platībā. Savukārt 14. maijā Tukuma novada Zemītes pagastā dega vieglās automašīnas salons 4 m² platībā. 15. maijā 19.50 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Kandavas pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums, kura rezultātā bija sadūrušās divas automašīnas. Cilvēki no tām bija izkļuvuši pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās un ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja vairākus cietušos nogādāt līdz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

 

 

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *