Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nespēj izrāpties no grāvja…

Vakar, 30. jūlijā, 18.34 VUGD saņēma izsaukumu Tukumā, kur cilvēks bija iekritis 2,5 metrus dziļā grāvī un nespēja no tā tikt laukā saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji ar imobilizācijas dēļa palīdzību cilvēku izcēla no grāvja un nodeva Neliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem. Darbi notikuma vietā pabeigti 18.47.

Tāpat laikā no 27. līdz 29. jūlijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 52 notikumi, uzsākti 55 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 45 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 1 par bērna iesaistīšanu alkoholisko dzērienu lietošanā, kā arī 1 par gāzes ieroča aprites pārkāpšanu. Aizdomās par narkotiku lietošanu uz analīzēm nogādāta 1 persona. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 2 personas.

  1. jūlijā

10.00  Tukumā, Lielā ielā, kādā pagalmā atrasts gāzes ierocis. Noskaidrots, kas ir tā īpašnieks, un uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

15.00 Tukumā, Lielā ielā, konstatēts, ka no telpas ir nozagts planšetdators  «Samsung Galaxy TAB A97» un lādētājs. Materiālie zaudējumu – 52 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

  1. jūlijā

13.00 Tukumā, Brīvības laukumā, vīrietis vadīja pasažieru autobusu «Setra S213» un bija spiests strauji bremzēt, kad to pirms gājēju pārejas izdarīja priekšā braucošais transportlīdzeklis. Tobrīd autobusa pasažieri jau bija piecēlušies kājās, lai izkāptu tuvumā esošajā autobusa pieturā un, autobusam bremzējot, krita, gūstot dažādas traumas. Divi pasažieri no medicīniskās palīdzības atteicās, bet tā tika sniegta pasažierei, kura atsitās pret autobusa priekšējo stiklu. Reģistrēts ceļu satiksmes negadījums.

15.00 Vānes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 37. kilometrā, sieviete vadīja «Hyundai Getz», kad pēkšķi no meža biezokņa labās puses izskrēja savvaļas dzīvnieks (stirna). Lai nenotiktu sadursme, sieviete nobrauca uz ceļa nomales, auto sanesa un tas apgāzās. Negadījumā cieta vadītāja. Reģistrēts ceļu satiksmes negadījums.

18.20 Jaunsātu pagastā, ceļa Tukuma-Kandava 13. kilometrā, kāds vīrietis vadīja «VW Polo», būdams alkohola reibumā. Uzsākt administratīvā pārkāpuma lietvedība.

  1. jūlijā

16.23 Slampes pagastā, Aleksandra ielā, kāds vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (1,73 promiles). Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.