Attēlam ir ilustratīva nozīme

Neievēro noteikumus? Var nākties arī maksāt!

31. martā saņemta informācija no Džūkstes par kādu vīrieti, kurš 20. martā atgriezies no ārzemēm un neievēro pašizolācijas noteikumus – regulāri redzēts uz ielas, neietur divu metru distanci, staigā bez sejas maskas. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

Laika posmā no 30. marta līdz 1. aprīlim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 36 notikumi, noformēti 53 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 33 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā un 1 par emocionālu vardarbību pret bērnu. Saistībā ar ārkārtas situācijas noteikumu iespējamiem pārkāpumiem policija ir saņēmusi 9 izsaukumus, kuros ir  uzsāks 2 lietvedības un noformēti 2 administratīvā pārkāpuma protokoli, kā arī ir pārbaudīta 22 personu pašizolācijas noteikumu ievērošana.

30. marts

13.31 Tukumā, Meža ielā, saņemts izsaukums, ka persona, kura nesen atgriezusies no ārzemēm, neievēro pašizolācijas noteikumus. Noskaidrots, ka vīrietis 27. martā bija atgriezies no Vācijas un bija devies uz veikalu, neuzliekot sejas masku un neuzvelkot cimdus, kā to paredz noteikumi par pašizolāciju. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

1. aprīlī

09.50 Engures novada Lapmežciema pagastā vīrietis vadīja mopēdu «Yamaha» un iebrauca pretējā braukšanas joslā, izraisot sadursmi ar pretimbraucošo automašīnu «Volvo». Pārbaudes laikā tika noskaidrots, ka mopēda vadītājam nav noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadītāja tiesības. Ceļu satiksmes negadījumā mopēda vadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

16.43 Slampes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 61. kilometrā vīrietis vadīja automašīnu «Toyota Avensis», būdamas alkohola reibumā (2,26 promiles). Tāpat konstatēts, ka vīrietim nav noteiktā kārtībā iegūtu transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgā aizturēšanas izolatorā.

19.30 Tukumā kādas mājas bēniņos atrasts pakāries vīrietis. Personība noskaidrota. Uzsākts kriminālprocess.

VUGD

1. aprīlī Tukuma novada Jaunsātu pagastā kūla dega 10 hektāru platībā. Ugunsdzēsības un glābšanas dienests kārtējo reizi atgādina: “Sadeguši kukaiņi, putni, dzīvnieki, līdz pamalei izdeguši melni lauki, ēku krāsmatas un automašīnu vraki – skarbā realitāte, ar kuru ikdienas saskaras ugunsdzēsēji glābēji, dzēšot kūlas ugunsgrēkus. VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir bīstama, jo apdraud apkārtējo vidi, cilvēku īpašumus, veselību un pat dzīvību!”

Ziņoja VUGD un Valsts policija

 

 

Komentāri

 1. A kā nākas, ka persona, kas arī nesen kā no ārzemēm, neievēro pašizolāciju un pat nezin vai viņa ir inficēta vai ne, uzliek tikai naudas sodu? Un palaiž vaļā uz goda vārdu, ka sēdes mājās? Tas normāli ne??

 2. Naudas sods gara padarīšana un var arī nesamaksāt. Indijā bija ieviests momentānais sods ar garām nūjām nepaklausīgos ieklapē, ātri un efektīvi.

 3. Padomju laika bija viens vai divi stukachi uz pagastu, tagat katrs otrais preti nakosais ir stukacha! vai ari sie labdari nebutu jasoda preventivi ?

  1. Rupji sakot, bļaģ ja nezinat taisnību, tad nespriediet par cilvēku. Pirmām kārtām, viņa sieva pie viņa nav bijusi. Un tādiem kā tu vajag iedot pa vaigiem, kas izplata nepatiesas ziņas. Un tā tās baumas rodās.

   1. Esmu viņas paziņa, un varu teikt 100%, ka nav bijusi ar viņu ārzemēs. Cilvēki mūsdienās ir tik riebīgi, kad tik kādu aprunāt un nepatiesi apvainot!

  2. Es dzirdēju, ka Džūkste arī 3 personas strādā Rīgā taksonetrā, domāju šīs personas arī vajadzētu sodīt, jo Rīgā ir lielāka saslimstība, nav ko to drazu vest pie mums uz ciematu.

 4. atbraucis no arzemem.itkaa kautkur aiz latvijas robezhas pilns ar slimniekiem bet latvijaa visi veseli.tak varbuut ar privatu lidmashiinu,jahtu atgriezas no kadas vientulas salas.nu visticamak jau ka ta nebija,bet.. reizem nesaprast.

 5. tautas stukaču gars ir nemirstīgs pie visām varām-gan nacistu,gan padomju okupācijas varām,un tagad no jauna kā fēnikss no pelniem cēlies

 6. Tukumnieki sava elamenta – čūbari gatavie. Džekinš atbraucis no ārzemēm(vācija ka jau visiem LV iedzivojušiem) aizgājis cilveks budams uz veikalu bez maskas un cimdiem (pohuj kad triperi bez pišanas vieglak noraut) un protokols kabatā. Tukuma cilveki pirms tam jau staigaja ar mēri uz seja bez visas kronas. Džekinš bēninos pakaries bez lieliek jautājumiem,bet džeks kas aizgajas pec maizes bez cimdien – pristupniks. Tehniski

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.