Attēlam ir ilustratīva nozīme

Nedēļas nogalē notikusi motocikla un kravas auto sadursme

Aizvadītās nedēļas nogalē – 24. un 25. jūlijā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā notikuši 10 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 14 personas. Valsts policija aicina sabiedrību neizturēties vieglprātīgi pret ceļu satiksmes noteikumiem!

Aizvadītās nedēļas nogalē visvairāk – četri – ceļu satiksmes negadījumi tika reģistrēti Tukuma iecirkņa apkalpojamā teritorijā. Sestdien Tukuma novada Engures pagastā, ceļa Tukums-Ķesterciems-Mērsrags-Kolka 19. kilometrā, vīrietis vadīja automašīnu «Opel Meriva» un neievēroja drošu distanci ar priekšā braucošo automašīnu «Toyota Auris», kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā traumas guva automašīnas «Toyota Auris» vadītāja, kura tika nogādāta ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols. Tajā pašā dienā Tukuma novadā notika vēl viens ceļu satiksmes negadījums, kurā traumas guva motocikla vadītājs. Ceļa Rīga-Ventspils 70. kilometrā vīrietis vadīja kravas transportlīdzekli «Scania» sakabē ar piekabi un veica nogriešanās manevru pa kreisi tajā brīdī, kad apdzīšanu bija sācis motocikla «Yamaha» vadītājs. Negadījumā motocikla vadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Svētdien Tukuma novada Slampes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «BMW 320» un nepamanīja, ka priekšā braucošā transportlīdzekļu kolonna bremzē, kā rezultātā notika 4 transportlīdzekļu sadursme. Negadījumā traumas guva 2 automašīnas «BMW 320» pasažieri, kas tika nogādāti ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

25. jūlijā ap pulksten 21.00 Tukuma novada Smārdes pagastā sieviete vadīja automašīnu «Subaru Forester» un, veicot apdzīšanas manevru, netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā automašīna noslīdēja no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokos. Negadījumā traumas guva automašīnas vadītāja un pasažieris, kas tika nogādāti ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Komentāri

  1. Pa visiem ar laiku iemācīsim šo rakstu autoriem valodu… Ja jau skolotāji to nespēja.
    Silts ieteikums: lasiet daiļliteratūru – tas izkopj valodas izjūtu un paplašina vārdu krājumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *