Attēlam ir ilustratīva nozīme

Neatļauti pulcējas dzīvokļos un automašīnās

No 11. līdz 14.  februārim Tukuma policijas iecirknī ir  reģistrēti 123 notikumi, uzsākts 91 administratīvā pārkāpuma process, tai skaitā 19 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 23 par neatļautu pulcēšanos, 1 par mutes un deguna aizsega nelietošanu, kā arī 2 par iespējamu narkotiku lietošanu. Pārbaudītas 33 tirdzniecības vietas, kurās doti preventīvi norādījumi, bet vienā uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Atsavināti apmēram 620 litri dīzeļdegvielas bez pavaddokumentiem, kā arī pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

11. februārī

Tukumā, Raudas un Celtnieku ielas krustojumā, vīrietis vadīja automašīnu  «Audi A3» un nedeva ceļu automašīnai «Volkswagen Tiguan», kas brauca pa galveno ceļu, kā rezultātā notika transportlīdzekļu sadursme. Policijā par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Tukuma novada Pūres pagastā no slēgtā teritorijā esošas automašīnas «Audi A4» tika nozagts akumulators. Nodarīts materiālais zaudējums 67 eiro vērtībā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

13.55 Džūkstes pagastā kādā dzīvoklī pulcējās divas personas, kas nav vienas mājsaimniecības iemītnieki, un rīkoja privātu pasākumu. Abām personām piemērots naudas sods 100 eiro apmērā.

 1. februārī

14.25 Slampes pagastā, daudzdzīvokļu mājas pagalmā, vīrietis no automašīnas tirgoja vietējā ražojuma preci bez Tukuma novada domes atļaujas. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

16.20 Tukumā sarunas laikā ar kādu nepilngadīgu zēnu radās aizdomas par to, ka viņš ir lietojis narkotiskās vielas. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

19.50 Tukumā, Melnezera ielas stāvlaukumā, trīs vīrieši, kuri nedzīvo vienā mājsaimniecībā, atradās automašīnā «Mercedes Benz», tādējādi neatļauti pulcējoties. Piemērots naudas sods  50 eiro apmērā katram.

20.30 Tukumā, Kurzemes ielā, veikala teritorijā, konstatēts, ka pieci nepilngadīgi zēni, kuri nav no vienas mājsaimniecības, pulcējas pie veikala ieejas durvīm, neievērojot divu metru distanci. Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

 1. februārī

12.42 Lapmežciema pagasta Ragaciemā, tirdziņā, kāda sieviete atradās ārpus aizsargbarjeras, nelietojot mutes un deguna aizsegu. Piemērots naudas sods 50 eiro apmērā.

 1. februārī

Engures novada Smārdes pagastā no neaizslēgtas garāžas nozagti motorzāģi «Stihl MS260/C» un «Stihl 026». Nodarīti materiālie zaudējumi 1050 eiro apmērā.  Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

10.40 Tukumā, Talsu ielā, kādā dzīvoklī privātā pasākumā pulcējās divas sievietes un vīrietis, kuri nebija vienas mājsaimniecības iemītnieki. Piemēroti naudas sodi – 100 eiro katram.

18.40 Tukumā, Alīnes ielā, kādā dzīvoklī pulcējās četri vīrieši un vienas sieviete. Piemēroti naudas sodi 100 eiro apmērā katram.

Ziņas sniedza Valsts policijas ZRP

Komentāri

 1. kapec jus taisiet musaram vispar vala dzivokla durvis? mes tos debiilos izgudrojumus un aizliegumus nenemam galvaa.pilniigi stulbi palikushi.nevareshu vairs pie kaimina aiziet vai pie kada aizbraukt ciemos.

  1. Pamēģini neatvērt durvis policijai un iestāstīt , ka dzeršana notika klusi un mierīgi un policija varēja padomāt , ka dzīvoklī neviena nav. Ja dzīvoklī esi un neatver , tad izlauzīs durvis un maksāsi pats par durvju remontu.

 2. te nekur nav rakstiits skala blaushana pusnaktii.kaa tur bija,lidz 11 vakaraa es varu dzert cik skali gribu.un musars ko,gribi teikt ka par to lauziis mana dzivokla metaala durvis? apdirsiisies bez pazharniekiem.nu un beigaas izraadisies ka es dzeru ar savu sievu un vinas meitu un vinas viiru.un dziivojam vienaa maajaa,plus veel irniece pierakstiita.nu ko tagad dirsiisi? grieziisi ar fleksi durvis?

 3. Vai Hohfelds būsb drosmīgs um sodīs arī domes deoutātus par masku nelietošanu kontaktējoties pēdējā domes sēdē? pierādījums ir Youtube un pašā domes mājaslapā.

  1. Ne man spriest kāds esi, vai Tev ir ģimene, kāda tā ir , kāds tavs miteklis, vai izīrē mājas daļu, bet vienu gan varu pateikt droši, ar tik brutālu necenzētu runāšanu ,kā runā padibenes un cietumnieki, no citiem sagaidīsi attieksmi pret sevi kā pret iepriekšminētajiem.

 4. jaa sniegavir.par mani nav ko tev spriest.protams nejau es ar sievu un sievasmati vai vel kaadu tur kautkur dzeeru.tikai daleji iztelojos ka taa varetu pastaveet.
  nee,man nekas nav jairee.es pats iziireeju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.