Milzkalnē vīrietis uzbrauc velosipēdistei un aizbrauc

No 18. līdz 21. augustam kopā reģistrēti 68 notikumi, uzsākti 8 kriminālprocesi, sastādīti 49 administratīvo pārkāpumu protokoli.

No 18. līdz 21. augustam kopā reģistrēti 68 notikumi, uzsākti 8 kriminālprocesi, sastādīti 49 administratīvo pārkāpumu protokoli.

18. augustā

16.03 Tukumā, Jelgavas ielā, 1944. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «Opel», brauca atpakaļgaitā un uzbrauca automašīnai WV Golf.

21.00 Engures novadā, Smārdes pagastā, uzlaužot garāžu, nozagti dažādi celtniecības instrumenti.

19. augustā

13.30 Engures novada, Engures pagastā 1993. gadā dzimis jaunietis vadīja automašīnu Mitsubishi Lancer, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā netika galā ar automašīnas vadāmību un nobrauca no ceļa. Pārbaudē konstatēts, ka vadītājs ir smagā alkohola reibuma (3,09 promiles).

20. augustā

01.10 Tukuma novada, Sēmes pagastā, ceļa posma Brīvnieki-Dzirciems-Jēči
3. kilometrā, 1990. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu Opel Astra Caravan, būdams alkohola reibumā (0,41 promile). Pārbaudē konstatēts, ka autovadītājs noteiktā kārtībā nav ieguvis transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

12.35 Engures novad, Engures pagastā, ceļa posma Tukums-Ķesterciems-Mērsrags-Kolka 14. km, 1990. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «Audi A4», neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā arī drošu distanci, kā rezultātā bremzējot izraisīja sadursmi ar automašīnu «VW Polo». Negadījumā cieta 1970. gadā dzimusi sieviete, 2014. gadā dzimis puisītis, 2013. gadā dzimusi meitene un 1949. gadā dzimusi sieviete.

16.05 Kandavas novada, Zemītes pagastā, ceļa posma Tukums-Kuldīga 35. km, 1961. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Toyota Land Cruiser» un, izvairoties no sadursmes ar meža zvēru, netika galā ar automašīnas vadību – uzbrauca uz ceļa nomales, iebrauca bedrē, pavisam zaudēja vadību un iebrauca grāvī. Negadījumā cieta vadītājs.

21. augustā

11.01 Tukumā, Spartaka ielā, 1958. gadā dzimis vīrietis vadīja motociklu «Yamaha XV». Vīrietis neizvēlējas drošu braukšanas ātrumu attiecības pret guļošo policistu, kā rezultātā netika galā ar motocikla vadāmību un apgāzās. Autovadītājs guvis miesas bojājumus.

15.46 Engures novada, Smārdes pagasta Milzkalnē 1986. gadā dzimis vīrietis  vadīja automašīna «Volvo V40», uzbrauca 2001. gadā dzimušai velosipēdistei un no notikuma vietas aizbrauca, tādējādi pārkāpjot noteikto kārtību. Velosipēdiste guvusi traumas.

Komentāri

 1. Velosipēda vadītājiem arī pašiem vajadzētu izvērtēt savu rīcību uz ielām un ceļiem. Kāda mārutka pēc ir izbūvēti veloceliņi, ja tikai retais pa tiem pārvitojas? Ielu, ceļu velosipēda vadītāji šķērso kur un kā grib- vēl šodien pāris minējus nenonesu no ceļa tikai kārtīgi bremzējot, jo redz puišiem no Rīgas ielas uz Durbi bija šausmīgi jāsteidzas. Ja būtu palūrējis kaut kur uz šķērsielu (kā tagad jādara pirms Durbes ielas) tad tiešām būtu sabojājis kādam veselību, sev mašīnīti un noskaņojumu visam vakaram.

  Te gan nekādā gadijumā neattaisnoju to Volvo V40 vadītāju kurš aizbrauc no notikuma vietas- tā nav normāla cilvēka, normāla autovadītāja cienīga rīcība.

 2. Pilsētā tie veloceliņi ir labā līmenī un daudzi tos izmanto, bet vēl nesen tika grozīti CSN, kas liek saprast ietve – gājējam, ceļš – braucējams. Tas nozīmē, ka uz ietvēm pat ar uzkrāsotu velosipēdistu nav īsti droši, jo gājējs tur ir galvenais, bet uz ceļiem, kā zināms autovadītājs ir kungs un karalis. Tad kur lai tas velosipēdists liekas???

  P.S. Ceļš uz Milzkalni riteņbraucējiem ir galīgi nedraudzīgs un autobraucēji intervālam/distancei nepievērš lielu nozīmi. Bet tā tas mums ir ne vien uz šī konkrētā ceļa.

  Veselību cietušajai!

  1. Jā piekrītu…uz Milzkalni ceļš velobraucējiem ir riktīgi bīstams 🙁 Kaut kad jau runāja, ka būvēs veloceļu līdz Milzkalnei, bet to jau laikam savā mūžā nepiedzīvošu.

 3. ja no pilsetas puses uz milzkalni,tad caur durbi.pa dzelzcela ielu,pa kalnu lejaa,gar sliedeem un izbrauksi starp milzkalni un vilciena staciju.nedaudz gruutaak sanaaks,bet droshaak noteikti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.