Attēlam ir ilustratīva nozīme

Mēģina veikalā iesmērēt papīrīti

27. jūlijā Tukumā saņemta informācija, ka kāds vīrietis tirdzniecības vietā Meža ielā mēģina norēķināties ar neīstu nauda zīmi jeb tā dēvēto suvenīrbanknoti – 50 eiro, kam uzraksts «Prop Copy». Uzsākts Kriminālprocess pēc Krimināllikuma 19. nodaļas (Noziedzīgi nodarījumi tautsaimniecībā).

No 25. līdz 27. jūlijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 44 notikumi, uzsākti 45 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 34 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi.

Kad līkums par līkumotu
25. jūlijā Kandavā kāds 1991. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «VW» pa Lielo ielu, virzienā no Sabiles ielas uz Kūrortu ielas pusi, un ceļa līkumā neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca žogā, to bojājot. Transportlīdzekļa vadītājam piemērots administratīvais sods – brīdinājums.

Nozog pļaušanas tehniku
26. jūlijā ap 9.50 konstatēts, ka no nožogotas privātīpašuma teritorijas nozagts zāles pļāvējs «Alko» un pļāvēja traktoriņš «Husqarna». Nodarīts materiālais zaudējums 2000 eiro apmērā. Uzsākts Kriminālprocess.

Aizstiepj rolleri
27. jūlijā rītā Tukumā saimnieks konstatējis, ka no pagalma nozagts motoroleris «Malaguti F12». Uzsākts Kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta pirmās daļas – par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu nolaupīšanu (zādzība). Par izdarīto noziedzīgo nodarījumu persona tiek sodīta ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Pārkāpj tiesas lēmumu
27. jūlijā policija saņēmusi informāciju par kādu konfliktu Brīvības laukumā, kur, kā izrādījies, konfliktā iesaistītais vīrietis pārkāpj Zemgales rajona tiesas lēmumus par pagaidu aizsardzību no vardarbībās. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

VUGD
26. jūlijā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Matkules pagastā, kur dega elektrības skapis 0,1m² platībā.
Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

  1. Atkal redaktors atvaļinājumā. Tā intereses pēc jautājums : tās ir pocilistu kļūdas vai tomēr avīzei abas kreisās?

  2. Kļūdas rakstu darbos ir neizbēgamas, bet ir saprotamas. Toties visi tie kladzinātāji par atrasto kļūdu gan ir neciešami, jo gribētos redzēt šitā plātīzera perfektos bezkļūdu darbus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *