Attēlam ir ilustratīva nozīme

Mēģina piekukuļot policiju

5. novembrī 18.47 Tukuma novada Sēmes pagastā, uz ceļa Rīga-Ventspils, kāds 1981. gadā dzimis vīrietis policijas darbiniekam piedāvāja 50 eiro kukuli, tādējādi cerot, ka netiks sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par ātruma pārsniegšanu. Uzsākts kriminālprocess. 

No 4. līdz 6. novembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 46 notikumi, noformēts 41 administratīvo pārkāpumu protokols, tai skaitā 24 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu, reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona.

4. novembrī

02.12 Tukumā, Jelgavas ielā, 1985. gadā dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli «Fuso Canter», būdams alkohola reibumā (0,59 promiles). Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

11.40 Engures novada Lapmežciema pagastā kāds vīrietis konstatējis, ka nozagtas «Mercedes benz 100» un «Fiat Dablo» tehniskās pases.

19.02 Tukumā, Dzelzceļa ielā, kāda 1989. gadā dzimusi «Opel Astra» īpašnieces ziņoja, ka ticis salauzts viņas auto sānu skata spogulis. Klātienē konstatēts, ka spogulis nav bojāts, bet tikai noliekts.

5. novembrī

07.31 Tukumā, Slocenes ielā, īpašnieks konstatējis, ka tikušas atlauztas garāžas durvis un nozagts velosipēds «Prophete Rex Graveler», kā arī trimeris. Uzsākts kriminālprocess.

14.00 Lestenes pagastā kādās mājās, veicot administratīvā pārkāpuma notikuma vietas apskati, tika atsavinātas 6 patronas. Uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu munīcijas glabāšanu, kā arī atsavināts 1 litrs nelegālā alkohola un 50 litri brāgas.

14.13 Tukumā, Baznīcas ielā, konstatēts, kas automašīnai «Volvo S80» ir sabojāts priekšējais stikls un sānu durvis.

17.13 Tukumā, Celtnieku ielā, bija nepieciešama likumsargu palīdzība, lai kādu personu nogādātu medicīnas iestādē.

18.47 Tukuma novada Sēmes pagastā, uz ceļa Rīga-Ventspils, kāds 1981. gadā dzimis vīrietis policijas darbiniekam piedāvāja 50 eiro kukuli, tādējādi cerot, ka netiks sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par ātruma pārsniegšanu. Uzsākts kriminālprocess.

6. novembrī

13.49 Kandavas novadā, ceļa Plosti-Pūces 2. kilometrā, 1971. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, vadīja traktoru «MTZ 952» savienojumā ar piekabi, kas pilna ar granti. Transportlīdzekļu sastāvs apgāzās, vadītājs guva miesas bojājumus un tika nogādāts medicīnas iestādē. Negadījuma rezultātā uz 30 minūtēm tika bloķēta satiksme.

17.55 Lestenes pagastā kāds 1990. gadā dzimis vīrietis pārkāpa medību ieroča glabāšanas nosacījumus – glabāja patronas kopā ar medību šaujamieroci. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Komentāri

  1. 19.02 Tukumā, Dzelzceļa ielā, kāda 1989. gadā dzimusi «Opel Astra» īpašnieces ziņoja, ka ticis salauzts viņas auto sānu skata spogulis. Klātienē konstatēts, ka spogulis nav bojāts, bet tikai nolikts. DZIMUSI /ĪPAŠNIECES. Tātad bija viena vai vairākas īpašnieces?

      1. Es atvainojos, rakstot no telefona, bija automātiskā labošana. Bet es domāju, ka ziņās katru reizi nevajadzētu pieļaut gramatikas kļūdas. Tomēr tā kā izglītoti cilvēki tur strādā un latviešu valoda būtu jāciena. ☺️

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.