Attēlam ir ilustratīva nozīme

Mēģina piekukuļot likumsargus

19. oktobrī 14.36 Kandavas pagastā, ceļa A10 91. kilometrā, vīrietis vadīja «Chevrolet Captiva», kas nebija likuma noteiktā kārtībā reģistrēta. Vadītājs salocīja baltu lapu, kurā ielika 30 eiro un caur dienesta mašīnas pasažiera logu to nolika uz sēdekļa, sakot, ka tā ir nauda, lai viņu par izdarīto pārkāpumu nesodītu. Uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu, kā arī piemērots naudas sods par noteiktā kārtībā nereģistrēta transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē – 55 eiro.

No 19. līdz 21. oktobrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 42 notikumi, uzsāktas 41 administratīvo pārkāpumu lietvedības, tai skaitā 22 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par nelegālu cigarešu glabāšanu. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona.

Saņemta informācija par to, ka kāds vīrietis Tukumā nemaksā uzturlīdzekļus. Uzsākts kriminālprocess.

13.57 Jaunpilī konstatēs, ka vīrietis automašīnā «VW transporter» pārvadā 8 paciņas ar cigaretēm, kam ir Krievijas federācijas akcīzes markas. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un vainīgajam piemērots naudas sods 30 eiro apmērā.
20. oktobrī
14.30 Lapmežciemā, ceļa Sloka-Talsi 8. kilometrā, vīrietis vadīja kravas furgonu «Iveco 35C15» un, braucot atpakaļgaitā, nepārliecinoties par kustības drošību, uzbrauca aizmugurē stāvošai automašīnai «BMW 325», to bojājot.

21. oktobrī

7.51 Džūkstes pagastā kādā mājā notika gāzes balona sprādziens, kurā cieta viena persona, kas nogādāta valsts apdeguma centrā. Tiek lēsts, ka sprādziens noticis pēc tam, kad cilvēk aizsmēķējis tuvumā gāzes balonam, no kura bija notikusi gāzes noplūde. Policija veic notikušā pārbaudi.
19.10 Pūres pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 86. kilometrā, vīrietis, vadot «VW Passat», aizķēra velosipēdistu, kurš pēc notikušā negadījumā nogādāts slimnīcā. Policija veic notikušā pārbaudi.

VUGD
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21. oktobra 6.30 līdz 22. oktobra 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.
07.51 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tukuma novadu, Džūkstes novadu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamā māja jau dega ar atklātu liesmu pilnā platībā. Pēc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta sniegtās informācijas, notikumā cieta viens cilvēks, kurš tika hospitalizēts vēl pirms glābēju ierašanās. Kopējā degšanas platība bija 140 m². Dzēšanas darbos piedalījās Tukuma, Dobeles, Kalnciema un Jūrmalas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Smārdes un Jaunpils brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc septiņām stundām.
Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

  1. Par maz deva, tāpēc arī palecās. Sen jau visiem skaidrs, kamēr darboņiem nepaliek uz rokas vismaz 100eir (katram), tikmēr nevienam tā “pateicība” nav vajadzīga gan

    Zināms, pārbaudīts.

    1. Idiotisms un stulbums ir kaut ko dot policistam! Kad tas beigsies? Vēl lielāks stulbums ir dot 30Eur 55vietā un dabūt kriminālo. Tas liecina par aprobežotību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.