Attēlam ir ilustratīva nozīme

Mazulis brīvsolī….

14. aprīlī 16.00 saņemta informācija, ka Tukuma centrā pazudis trīsgadīgs bērns, kurš pastaigas laikā pēkšņi bija aizmucis vecākiem nezināmā virzienā. Policisti bērnu drīz vien atrada sveiku un veselu.

Policija

Laika posmā no 13. līdz 15. aprīlim reģistrēti 42 notikumi, noformēti 58 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 31 par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā. Saistībā ar ārkārtas situācijas noteikumu ievērošanu saņemti 4 izsaukumi, kuros uzsākta viena lietvedība un noformēts 1 administratīvā pārkāpuma protokols. Pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu. Veikta sankcionēta kratīšana un atsavinātas 9 280 cigaretes bez LR akcīzes markām.

13. aprīlī

12.46 Vānes pagastā, ceļa Vāne-Saldus 7. kilometrā, «Opel Meriva» vadītājs, iebraucot ceļa līkumā, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumā, kā rezultātā transportlīdzekli sanesa un tas nobrauca no ceļa. Negadījumā cieta pasažiere, kas nogādāta medicīnas iestādē.

21.50 Tukumā, Talsu ielā, kādā dzīvoklī vīrietis, būdams alkohola reibumā, lamājās necenzēties vārdiem un draudēja ar fizisku izrēķināšanos sievietei, noslēgumā izlaužot istabas durvis. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par emocionālu vardarbību pret mazgadīgu bērnu, kurš bija spiests šajās izdarībās noskatīties. Tāpat par šo gadījumu ir informēts Tukuma sociālais dienests.

15. aprīlī

Uzsākts kriminālprocess par to, ka interneta vietnē «Facebook.com» un laikraksta «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» mājas lapā ievietoti komentāri ar apzināti nepatiesiem un iesniedzēju apkaunojošiem izdomājumiem, ceļot viņam neslavu masu informācijas līdzekļos.

17.50 Tukumā, Brīvības laukumā, sieviete no veikala nozaga 1 litru tilpuma alus pudeli un 0,7 litru degvīna pudeli par kopējos summu 12,33 eiro. Uzsākts kriminālprocess, iespējamā vainīgā persona aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

16. aprīlī

00.15 Kandavas pagastā, ceļa Līgas-Kandava-Veģi 5. kilometrā, vīrietis vadīja «KIA Picanto» ar Lielbritānijas valstu numura zīmēm, būdams alkohola reibumā (0,20) un bez noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.  Uzsākts kriminālprocess, iespējamā vainīgā persona aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

VUGD

Svētku laikā, no 9. aprīļa 6.30 līdz 14. aprīļa 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde kopumā saņēma 65 izsaukumus – 46 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem 27 bija kūlas ugunsgrēki, 13 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi. To skaitā Kandavas novada Zemītes pagastā dega malkas kaudze 30m² platībā, bet Engures novada Lapmežciema pagastā dega atkritumi 30m² platībā. Visā reģionā, kā minēts, svētkos degusī kūla: Kandavas novadā kūla, celmi un zaru kaudzes dega 2 hektāru platībā; Tukuma novada Pūres pagastā kūla – 300m² platībā; Aveņu ielā, Tukumā, – kūla 700m² platībā.

15. aprīlī 9.28 VUGD saņēma izsaukumu uz Engures novada Lapmežciemu, kur dega meldru kaudze 30m² platībā. Ap 10.38 ugunsgrēks likvidēts.

10.51 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tukuma novada Sēmes pagastu, kur dega vienstāva neapsaimniekota ēka 48m² platībā (13.50 – ugunsgrēks likvidēts).

12.28 tika saņemts izsaukums uz Lazdu ielu, Tukumā, kur no divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva loga nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg divstāvu dzīvojamās mājas priekšnams un sadzīves mantas 8m² platībā. Pulksten 13.30 ugunsgrēks likvidēts.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.