Ledus vai promiles?

7. decembrī Tukumā, Pļavas ielā, 1987. gadā dzimušais, būdams alkohola reibumā un bez vadītāja tiesībām, brauca ar «Mazda 323F» un, neizvēloties atbilstošu ātrumu, iebrauca grāvī, pa ceļam bojājot drošības barjeras. 

No 6. līdz 9 decembrim reģistrēti 54 notikumi, noformēti 48 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 32 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par speciālā dienesta nepamatotu izsaukšanu. Reģistrēti 7 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona.

7. decembrī

00.00 Tukumā, Pļavas ielā, 1987. gadā dzimušais, būdams alkohola reibumā un bez vadītāja tiesībām, brauca ar «Mazda 323F» un, neizvēlējoties atbilstošu braukšanas ātrumu, iebrauca grāvī, pa ceļam bojājot ceļa barjeras.

09.04 Kandavā, Raudupes ielā, 1990. gadā dzimušai vadīja «Audi A6 Avant» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecīgajos meteoroloģiskajos apstākļos, kā rezultātā auto saslīdēja, izraisot sadursmi ar ceļa malā stāvošu «Volvo V70», kas savukārt uzslīdēja «Volvo V40» un tas – «Opel Vectra».

13.10 Kandavas novadā, ceļa Tukums-Kuldīga 37. kilometrā, 1984. gadā dzimusī vadīja «Mercedes Benz E280» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem, kā rezultātā ieslīdēja pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar kravas seglu vilcēju «Volvo FH», to bijājot.

14.10 Tukuma novadā, pie Sēkļa ezera, 1947. gadā dzimusī, vadot «Ford Fiesta», nobrauca no ceļa grāvī.

8. decembrī

20.00 Kandavas novada Grenčos, ceļa Tukums – Kuldīga 13. kilometrā, 1963. gadā dzimusī vadīja «Mitsubishi Outlander» un neizvēlējās drošu kustības ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā cieta vadītāja.

VUGD

Naktī no piektdienas uz sestdienu, pulksten 00.59 ugunsdzēsēji glābēji saņēma informāciju, ka Kandavas novada Matkules pagastā deg pirts. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka notikuma vietā deg pirts un piebūve ar malku 40m² platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbi tika pabeigti 5.00.

Ziņas sniedz VP ZRP un VUGD

Komentāri

  1. Uz šādiem ceļiem promilles nevajag…Katru otro dienu tīrs ledus VISUR.. Un tāda sajūta, ka visiem ceļu kaisītājiem pie d….s. Mazos otrās šķiras ceļus vispār ir piemirsuši. Piemēram-pāris dienu atpakaļ uz Kaives ceļa smagie stāv rindiņā-ne tur, ne šur..:)

  2. Nopietni? Tātad tu vari braukt dzēris un bez tiesībām, neievērojot ātrumu un izraisīt ceļu satiksmes negadījumu, kur paldies dievam neviens cits necieta, bet visā vainot nenokaisītu ceļu? Tauta, nopietni, vainīgi ceļu uzturētāji?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.