Attēlam ir ilustratīva nozīme

Laupīšana Kandavā un duršana Irlavā

Pēc tam, kad masu šonedēļ, 22. oktobrī,  parādījās neapstiprināta informācija par to, ka Kandavā, bijušā uzņēmēja Mamerta Vaivada mājās, notikusi laupīšanu, arī policija sniedza savu komentāru. Proti,  Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde apstiprināja, ka  15. oktobrī  ir reģistrēts laupīšanas gadījums personas dzīvesvietā.  Par minēto notikumu ir ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta trešās daļas – Par laupīšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa, kā arī par narkotisko, psihotropo, stipri iedarbīgo, indīgo vai radioaktīvo vielu, sprāgstvielu, šaujamieroču vai munīcijas laupīšanu (..). Šobrīd tiek veiktas pirmstiesas izmeklēšanas procesuālās darbības un izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju policija nesniedz.

 

Laika posmā no 18. līdz 20. oktobrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 65 notikumi, uzsākti 7 kriminālprocesi un sastādīti 45 administratīvā pārkāpuma protokoli.

15. oktobrī 

Pēc tam, kad šonedēļ, 22. oktobrī,  parādījās neapstiprināta informācija par to, ka Kandavā, bijušā uzņēmēja Mamerta Vaivada mājās, notikusi laupīšanu, arī policija sniedza savu komentāru. Proti,  Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde apstiprināja, ka  15. oktobrī  ir reģistrēts laupīšanas gadījums personas dzīvesvietā.  Par minēto notikumu ir ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta trešās daļas – Par laupīšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa, kā arī par narkotisko, psihotropo, stipri iedarbīgo, indīgo vai radioaktīvo vielu, sprāgstvielu, šaujamieroču vai munīcijas laupīšanu (..). Šobrīd tiek veiktas pirmstiesas izmeklēšanas procesuālās darbības un izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju policija nesniedz.

Neoficiālā informācija liecina, ka pagājušās otrdienas vakarā ap 20.30 četri maskoti laupītāji ielauzās Vaivada dzīvesvietā. Uzņēmējs un viņa dzīvesbiedre sasieti, turklāt Mamertam Vaivadam nodarīti miesas bojājumi un no seifa iebrucēji nolaupījuši vairākus desmitus tūkstošus eiro un dolāru.

18. oktobrī

13.57 Tukumā, Lauku ielā, 1970. gadā dzimis nozaga 1 l degvīna pudeli. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgā persona aizturēta.

18.10 Kandavas pagastā, ceļa Kandava-Cēre 6. kilometrā, šobrīd nenoskaidrots vadītājs izraisīja sadursmi ar pretī braucošo «Mercedes Benz» un aizbrauca no notikuma vietas, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību.

22.19 Kandavas novada Zantes pagastā konstatēs, ka 1959. gadā dzimis vīrietis vada automašīnu «Mazda», būdams alkohola reibumā (1,11 promiles).

23.50 Zantes pagastā 1973. gadā dzimis vīrietis vadīja «Audi A6», būdams alkohola reibumā (2,6 promiles).

19. oktobrī

08.00 Vānes pagastā divi 1987. gadā dzimuši vīrieši pret saimnieces gribu iekļuva kādā dzīvoklī. Uzsākts kriminālprocess.

12.20 Kurzemes ielā īpašnieks konstatējis, ka sabojāta viņas dzīvokļa durvju slēdzene. Uzsākts kriminālprocess.

16.24 Pūres pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 90. kilometrā, 1991. gadā dzimis vīrietis vadīja motociklu «Suzuki» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā arī distanci attiecībā pret priekšā braucošos automašīnu «VW Golf». Rezultātā, automašīnai bremzējot, notika sadursme, kurā cieta pats motocikla vadītājs.

20. oktobrī

8.56 Tukumā, Telegrāfa ielā, 1968. gadā dzimusi sievietes konstatēja, ka kāds ir sabojājis viņas dzīvokļa durvis, kas tika nopūstas ar montāžas putām. Uzsākts kriminālprocess.

11.48 Ceļa Tukums-Auce 5. kilometrā 1989. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (2,39 promiles). Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

12.30 Tukumā, Zemgales ielā, pagaidām nenoskaidrots «Audi A6» vadītājs, braucot atpakaļgaitā, uzbrauca stāvošai «Škoda», to bojājot un atstāja notikuma, neziņojot policijai.

18.15 Slampes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 60. kilometrā, 1992. gadā dzimis «Volvo» vadītājs neizvēlējās drošu distanci attiecībā pret priekšā braucošo «Nissan», kā rezultātā notika sadursme.

18.56 Irlavas pagastā 1990. gadā dzimusi sieviete savstarpēja konflikta laikā ar nazi iedūra 1993. gadā dzimušam vīrietim. Sadurtā persona nogādāta medicīnas iestādē. Sieviete aizturēta un uzsākts kriminālprocess.

 

VUGD

Sestdienas vakarā Kandavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Kandavas novada Kandavas pagastu, kur četri cilvēki bija apmaldījušies mežā. Ugunsdzēsēji glābēji sazinājās ar cilvēkiem pa mobilo telefonu un ieslēdza skaņas signālu. Apmaldījušies cilvēki sadzirdēja skaņas signālu un izgāja no meža.

 

 

Komentāri

  1. Žurnālisti, nu pārlasiet taču savus rakstītos tekstus!
    Katrā tekstā KĻŪDAS!!!
    Pārkopēju no teksta – Pēc tam, kad masu šonedēļ, 22. oktobrī, …KAS IR MASU???
    KAUNS!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.