Attēlam ir ilustratīva nozīme

Lapmežciemā nozog kasti ar e-cigaretēm

8. martā Tukuma novada Lapmežciema pagastā līdz šim nenoskaidrota persona no veikala nozaga kasti, kurā atradās 70 vienreizlietojamās e-cigaretes «Salt». Nodarīts materiālais zaudējums 419,30 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

No 7. līdz 9. martam Tukuma policijā reģistrēti 40 notikumi, uzsākti 44 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 41 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 2 personas.

  1. martā

Tukuma novada Slampes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Opel Mokka» un, veicot apgriešanās manevru braukšanai pretējā virzienā, nepārliecinājās par satiksmes drošību, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu «Ford Focus». Negadījumā traumas guva automašīnas «Opel Mokka» vadītājs, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. «Ford Focus» vadītājai mediķi sniedza palīdzību uz vietas, un viņa no stacionēšanās atteicās. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

 

  1. martā

Tukumā, Pumpuru ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,63 promiles. Policijā par notikušo ir sākts administratīvā pārkāpuma process.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *