mustake.deviantart.com

Kukurūzas laukā Smārdē apmaldās pusaudze

Trešdienas, 24. septembra, vakarā ap 20.25 policija Rīgā saņēma informāciju par 1999. gadā dzimušu meiteni, kura bija izgājusi no mācību iestādes kopmītnēm nezināmā virzienā. Par pazudušo meiteni skola informējusi meitenes māti, kura savukārt nevilcinājusies lūgusi policijas palīdzību.

Trešdienas, 24. septembra, vakarā ap 20.25 policija Rīgā saņemta informācija par 1999. gadā dzimušu meiteni, kura izgājusi no mācību iestādes kopmītnēm un devusies nezināmā virzienā. Par pazudušo meiteni skola informējusi meitenes māti, kura savukārt nevilcinājusies lūgusi policijas palīdzību. Meitene it kā devusies Slokas virzienā. Ap 22.24 Rīgas policija lūgusi Tukuma policistu palīdzību meklēšanā, jo saņemta informācija, ka meitene varētu būt Smārdes pagastā. Meklēšanā iesaistījies arī Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi un Tukuma novada pašvaldības policisti. Kopīgiem spēkiem pēc divu stundu intensīva darba (neilgi pēc pusnakts 00.15) pusaudze atrasta sveika un vesela un nodota vecākiem. Izrādījies, ka pa ceļam no Slokas meitene iegājusi kukurūzas laukā Smārdes pagastā, kur apmaldījusies… Par notikušo informāciju mums sniedza VP ZRP Tukuma iecirkņa Kārtības policijas nodaļa.

13 komentāri “Kukurūzas laukā Smārdē apmaldās pusaudze

  1. Avīzē bija raxtītrs,ka viņa izgājusi no kādām Rīgas kojām – “pa ceļam no Slokas meitene iegājusi kukurūzas laukā Smārdes pagastā” – no Slokas virzienā uz Smārdi,vēl ir Ķemeri,Kūdra! Un vispār,kur Smārdes pagastā ir desmitiem hektāru lieli kukurūzas lauki,lai spētu apmaldīties?

  2. NTZ pie visām likstām vainīga dome. Tiešām kāds vēl nav pamanījis? Kādam šodien sāp galva vai saplīsa zeķubikses? – uz pašvaldību ar iesniegumu (vēlams caur NTZ)!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.