Kravas auto Džūkstē iebrauc labības laukā

14. augustā Tukuma novada Džūkstes pagastā, uz ceļa Jelgava (Tušķi)-Tukums, 1957. gadā dzimis transportlīdzekļa «Volvo FH12» vadītājs sakabē ar puspiekabi neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā, plīstot priekšējai kreisās puses riepai, auto zaudēja vadāmību un iebrauca kreisajā pusē esošajā labības laukā.

14. augustā

16.40 Tukuma novada Džūkstes pagastā, uz ceļa Jelgava (Tušķi)-Tukums, 1957. gadā dzimis automašīnas «Volvo FH12» vadītājs sakabē ar puspiekabi neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā, plīstot priekšējai kreisās puses riepai, auto zaudēja vadāmību un iebrauca kreisajā pusē esošajā labības laukā, bojājot sējumu.

20.10 Tukumā, Spartaka ielā, sieviete nenodrošināja sev piederošajam sunim pilnīgu teritorijas norobežošanu no publiskai lietošanai paredzētās teritorijas, lai suns nevarētu izkļūt no tās, kā rezultātā tas izkļuva no teritorijas un sakoda kādai sievietei piederošu suni. Agresīvā suņa īpašniecei noformēts administratīvā pārkāpuma protokolu.

21.00 Tukumā, Smilšu un Tulpju ielas krustojumā, 1966. gadā dzimis motocikla «Honda» vadītājam, samazinot ātrumu, bremžu sistēmā radās bojājums, kā rezultātā vīrietis netika galā ar motocikla vadāmību un apgāzās, gūstot miesas bojājumus.

15. augustā

8.30 Engures novada Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 62. km, 1961. gadā dzimusi «BMW 525» vadītāja uzbrauca stāvošai «Mazda 323F», kura pēc sadursmes uzbrauca stāvošam «Volvo S80». Negadījumā cieta četri cilvēki, gūstot galvas sasitumus un stresu.

20.30 Tukumā vīrietim no somiņas nozagts mobilais tālrunis «ZTE Blade». Uzsākts kriminālprocess.

16. augustā

6.44 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 9. km, 1982. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā (0,52 promiles) vadīja velosipēdu. Attiecīgi viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Ugunsgrēki

15. augustā

Ugunsdzēsēji glābēji devās uz Kuldīgas ielu Tukumā, kur dega siens un atkritumi 20 m² platībā.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.