Attēlam ir ilustratīva nozīme

Konstatē pārkāpumus izklaides vietā

4. oktobrī 00.40 Tukumā, izklaides iestādē, netika ievēroti epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai –  izklaides vieta darbojās pēc 24.00, tajā nebija izvietoti brīdinājumi un nepieciešamā informācija, netika nodrošināta divu metru fiziskā distance starp apmeklētājiem, un šādos apstākļos nebija pieprasīts lietot mutes un deguna aizsegus, kā arī netika kontrolēta cilvēku plūsma, lai novērstu drūzmēšanos pie ieejām un izejām. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Policija

No 1. līdz 4 oktobrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 65 notikumi, uzsāktas 137 administratīvo pārkāpumu lietvedības, tai skaitā 58 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 5 par pašizolācijas noteikumu neievērošanu, 1 par distancēšanās neievērošanu un 1 par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

 1. oktobrī

18.55 Tukumā, Brīvības laukumā, mazgadīgs zēns vadīja velosipēdu un uzbrauca uz ceļa braucamās daļas, nedodot ceļu transportlīdzeklim «Volvo S60», kas brauca pa galveno ceļu, un izraisot sadursmi. Pārbaudē konstatēts, ka zēns nav ieguvis velosipēda vadītāja apliecību. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība pret zēna vecākiem. Tā nodota izskatīšanai pašvaldības Administratīvajai komisijai.

 1. oktobrī

15.30 Engurē, uz ceļa Tukums-Kolka, apturēts vīrietis, kurš vadīja automašīnu, kas nebija civiltiesiski apdrošināta. Tāpat vīrietis likumsargus laikus nebrīdināja, ka šobrīd atrodas pašizolācijā. Uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietas. Par automašīnas vadīšanu bez OCTA piemērots naudas sods 42,50, bet par pašizolācijas noteikumu neievērošanu piemērots naudas sods 10 eiro apmērā.

 1. oktobrī

7.30  Tukumā, Rīgas ielā, konstatēts, ka no mājas pagalma ir nozagts «BMX« tipa velosipēds, kas nebija pieslēgts. Tāpat, uzlaužot šķūnīti, nozagts trimmeris, motorzāģis, elektriskā rokas ēvele, galda cirkulārais zāģis un figūrzāģis.  Materiālie zaudējumi – 445 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

9.15 Kandavā, Talsu ielā, vīrietis vadīja «Ford Transit», būdams alkohola reibumā (0,23 promiles) un bez noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa tiesībām. Uzsākts kriminālprocess.

19.50  Tumē, ceļa Tukums-Kuldīga 5. kilometrā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (2,47 promiles). Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Ziņas sniedza Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde

 

 

Komentāri

 1. Lūdzu, mani mīļie tautieši, neceļosim lieki uz ārzemēm! «No rītdienas pašizolācija Latvijā nebūs jāievēro pēc atgriešanās no Somijas, Norvēģijas, Kipras un Vatikāna, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.» neceļosim uz ārzemēm! Mums Vatikānā nav ko darīt. Būsim saprātīgi un lieki neriskēsim ar savu un līdzcilvēku drošību. Paliksim mūsu mīļajā zemītē – Latvijā. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Lūgsim Dabas Māti, lai viņa mūs pasargā no nelaimēm. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte mūs mīl. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Lai Latvju Dievi mums stāv klāt!
  Stipru veselību un ilgu mūžu vēlot, Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs [Baltu Skaudības Dievs]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® Skolnieciņš™
  #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #PozitīvāEnerģija #LatvjuDievi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.