Uzbrūk konduktorei; pasažieris izvelk gāzes pistoli /papildināts/

Elektrovilciens, kas pirmdienas, 11. februāra, vakarā 17.30 izbrauca no Rīgas virzienā uz Tukumu, īsi pirms 19.00 vēl bija iestrēdzis Vaivaros. Sazinoties ar a/s «Pasažieru vilciens» sabiedrisko attiecību speciālisti Janu Priednieci, noskaidrojām, ka kādā vilciena vagonā noticis negadījums un konduktori izsaukuši policiju.

Elektrovilciens, kas pirmdienas, 11. februāra, vakarā 17.30 izbrauca no Rīgas virzienā uz Tukumu, īsi pirms 19.00 vēl bija iestrēdzis Vaivaros.

Sazinoties ar a/s «Pasažieru vilciens» sabiedrisko attiecību speciālisti Janu Priednieci, noskaidrojām, ka kādā vilciena vagonā noticis negadījums un konduktori izsaukuši policiju. Kamēr tika gaidīta policijas ierašanās un notikušā apstākļu noskaidrošana, vilciens stāvēja Vaivaru dzelzceļa stacijā.

Kā šorīt skaidroja J. Priedniece, vilcienā braukusi agresīva cilvēku kompānija un viens no viņiem uzbrucis konduktorei. Viņa aizstāvoties uzbrucējam iesitusi, kādēļ pasažierim tika traumēta seja. Pārējie pasažieri palīdzēja agresīvo pasažieri aizturēt. Tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas šo cilvēku aizveda prom no vilciena. Par notikušo informēta arī policija. Konduktore, neskatoties uz uzbrukumu, turpināja darbu. Atgriežoties Rīgā ar šo pašu vilciena sastāvu, konduktore devās uz policiju, lai rakstītu iesniegumu par notikušo. Redzot notikušo, pārējie pasažieri konduktorei nākuši palīgā, lai šo pasažieri aizturētu, tad arī izsaukta policija, kas agresīvo pasažieri aizturēja.

Kā mūs informēja Tukuma policijas iecirkņa priekšnieka Janeks Bahs, Smārdē kāds šī paša vilciena braucējs izvilcis gāzes pistoli. Pasažieri vīrieti aizturēja un Tukuma stacijā šo kungu sagaidīja Valsts policija. Iespējams, ierocis tiks konfiscēts un vainīgajam piespriests naudas sods.

Komentāri

 1. Isteniba vilcienos vajadzetu arii kaadu apsardzes firmas darbiniekus…jo nav pirmais un pedejais gadijums…ari braucu vienreiz ar draudzenem no riigas uz tukumu ar vilcienu un piedzeeries vecis saaka uzmakties un palika agresiivs..plus vel mineja ka noziedznieks u.tt.t. cilveki nav pasargaati vilciena.

 2. Jā….agresīva cilvēku kompānija???? Tur bija viens nevis daudzi un nākamais epizode bija Smārde, kad cits pasažieris izvilka ieroci….un konduktore izskāpa jau Tukumā…
  Ja rakstat, tad vismaz noskaidrojat, kā tur īstenībā bija

 3. Es nezinu kā dzīvot tālāk? man bieši sanāk no rīgas braukt ne tikai ap plkst. 17.00 vai 19.00,bet pat ar pēdējo vilcienu,ja gribu kādu kultūra pasākumu noskatīt..
  Bailes ir šausmīgas,jo jebkura brīdī Tev var uzbrukt un aplaupīt,it īpaši tagad ,kad jaunuieši lieto tik daudz
  apreibinošo vielu un ir tik agresīvi.

  Varbūt vakara vilcienos var braukt spēcīgi,trenēti,muskuļoti vīrieši-konduktori kas tomēr dotu zināmu respektu un viņi arī būtu apmācīti aizsargāties.

  Trūkst vārdu domajot par šo problēmu un tā patiešām ir problēma un beigsim par to smīkņāt.

  1. Taks vienreiz beidzat, te varities par to ko nevajag, pirmkart paszieru vidu nemaz nav cilveku kuri varetu ko darit, visi tik pabaz galvas no kresliem un vel jo vairak panem mobilos lai tik ko varetu iemuzinat, tas ka es braucot majas ieraudziju , ka kad sanarkojies cigans, dzerajs, da jeb kada persona , tik patka uzbruk konduktorei un masivi dzeki sez vagona un neiedomajas ka varetu palidzet- to jau nezin, pilniba neviens , nu ja vardu tam nav!!!!! plus vel kads idins izdoma tikai izvilkt kameru un uztaisit jaunako sensaciju YOUTUBE.COM 😀

   Pirms runajat padomajat ko sakat , jus butu vinas vieta , ticat man domatu ,savadak!!!!!!!

   VISI prot skaisti runat , bet darit kautko lietas laba neviens!!!!!!!

 4. ntz.lv varētu noskaidrot Tukuma policījā par vīrieti ar ieroci…. (jo Tukuma policija sagaidīja dz.stacijā, šo personu)un lasītājiem būtu interesanti…..

 5. Ak ,tad tagad jau arī Tukumā sāk staigāt ar ieročiem?!

  Šiem ieroču nelegāliem turētājiem un lietotājiem vajadzētu
  sarīkot publiskās tiesas prāvas un sodīt ar visbārgākiem sodiem.
  Vēl jau neesam ASV apšaudes līmenī,bet tālu jau vairs nav.
  Te visai sabiedrībai ir jāskandina trauksmes zvani un jāaizliedz visi pasākumi,kur tiek rādīta vardarbība
  Tā jau cilvēki ir iebaidīti janiešiem kaut ko aizrādīt,jo nezini kurā mirklī viņš no kabatas izvilks pistoli
  un klātesošos apšaus.

  Ārprāts,kas tagad tuvojas Latvijaiun Tukumam to skaitā.

  1. 1kārt- tā bija gāzene(lētākā maksāja 30lati?!)
   2kārt- gāzeni var nopirkt tāpat kā kurpes veikalā.(vajag tikai būt pilngadīgam).
   3kārt- tas krīts stabili bija pālī, jo neviens normāls cilvēks skaidrā nevicinātos ar gāzeni iekštelpā. (ar gāzeni nevar nevienu nošaut, vienīgi ja tā nav modificēta).
   4kārt- ne jau filmas, spēles vai hvz vēl kas ir vainīgs pie tā ka kādam aizverās! Es skatos visas šīs filmas (kur šaudās utt), spēlēju spēlītes (kur šaudās utt). 😀 Vājiem cilvēkiem pietiks ieraudzīt ka kāds otram iesit pa seju un viņiem jau aizvērsies. Tā kā nevajag te šausmināties. Ja tik ļoti domāsi par tām lietām, tad varbūt vispār sēdēt mājās un nekur neiet, jo nedod dievs kaut kas slikts notiks. Izej laukā un padomā cik bieži ikdienā tava dzīvība var būt apdraudēta, cik daudz kas var atgadīties! domāju ka ļoti bieži. Labāk par to baigi nedomāt! 🙂

 6. Mīļie tantuki,tagad tiek lietotas daudz miermīlīgākas metodes vilcienā. Tev nejauši blakus apsēdīsies trīs džeki,kādu brītiņu Tevi papētīs ,tad pēkšņi pie deguna un mutes piespiedīs salvetīti ,kura sapūsta ar ”vajadzīgām” vielām ,lai Tu žīgli atslēgtos.Pa to laiciņu kamēr Tu mierīgi guli,-novelk Tev gredzenus atņem pulksteni,mobīlo,naudiņu u.c. Tad,kad Tu ”laimīgi” pamosties – Tev nekā vairs nav. ļoti mierīgi un bezsāpīgi
  tagad viss notiek,galu galā tehnoloģijas iet uz priekšu.

 7. Es uzskatu ka kontrolieriem tiek dotas pārāk maz tiesības fiziski iejaukties! Piemerām pārdzēries vīrietis bez problēmām var 5 pieturas braukt bez maksas, jo kontrolierim bail viņam pieskarties, jo to viņam neļauj darīt priekšniecība! tanī pat momentā kā kontrolieres strādā sievietes. teiksim ja 6 vagonu sastāvā strādā 4 sievietes un vagonā sāk savus noteikumus diktēt 2 vīrieši, kas sadzērušies drosmi posmā (piemēram Milzkalne – Ķemeri) var notikt ļoti nelāgas lietas. Vēlajos reisos brauc arī ļoti maz pasažieru, kas varētu iejaukties un palīdzēt kontrolieriem, kas ir arī bērnu vecāki, tēvi, cilvēki, kas pelna iztiku savai ģimenei un sev. Uzskatu, ka darbs nav no vieglākajiem, jo ne visi cilvēki ne visai labi izturas pret šīs profesijas pārstāvjiem.
  Katrā ziņā ceru, ka pasažieru vilciena vadība vismaz komplektēs sastāvus tā, lai ir vismaz 2 vīrieši un 2 sievietes, lai šādās situācijās būtu vismaz kāds fizisks pretspēks, jo mēs jebkurš savā darbavietā vēlamies justies daudz maz droši.

 8. Protams, ka konduktori nav ne no kaa pasargaati. Pats esmu straadaajis un zinu kaa tas ir. Trakaakais jau ir 5dienas un 6dienas vakari. Ne tikai Tukuma virzienaa bet gan visos virzienos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.