Aculiecinieka foto

Kas notika Pūrē?

Kā liecina sākotnējā informācija, 1. jūlijā Tukuma novada Pūres pagastā ceļa Ventspils – Rīga 88. kilometrā vīrietis vadīja automašīnu „Dacia Sandero” un neizvēlējās drošu braukšanas distanci ar tajā pašā virzienā braucošo automašīnu „Toyota Corolla”, kā rezultātā, automašīnai „Toyota Corolla” bremzējot, izraisīja uzbraukumu un no atsitiena ieripoja pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar kravas transportlīdzekli „Iveco”. Sadursmes rezultātā automašīna „Dacia Sandero” apgāzās uz jumta. Negadījumā automašīnas „Dacia Sandero” vadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 3 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā ir cietusi viena persona.

1. jūlijā

Tukuma novada Smārdes pagastā uz ceļa Rīga – Ventspils 54. kilometrā virzienā uz Ventspili vīrietis vadīja automašīnu „Toyota Corolla”, kad kāds līdz šim nenoskaidrots kravas transportlīdzekļa vadītājs, veicot apdzīšanas manevru, aizķēra vieglo automašīnu, to bojājot, taču atstāja notikuma vietu, par to neziņojot likumsargiem likumā noteiktā kārtībā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

 

Tukumā, Raudas ielā, vīrietis vadīja automašīnu „Audi A6”, kad, nepārliecinoties par drošu ceļu satiksmi, Celtnieku un Raudas ielas krustojumu šķērsoja automašīnas „BMW X5” vadītāja, kura izraisīja sadursmi. Negadījumā tika bojātas abas automašīnas. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.