FOTO: Jānis Klāks

Kārtējā sadursme ar meža zvēru…

17. maijā 13.40  Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 65. kilometrā, vīrietis, vadot «VW Jetta», uzbrauca meža dzīvniekam – stirnai, kas pēkšņi izlēca uz ceļa. Negadījumā cieta vadītājs, kurš gan no hospitalizācijas atteicās. 

Laikā no 14. līdz 17. maijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 68 notikumi, noformēti 77 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 51 par atļautā braukšanas ātruma neievērošanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā, 2 par apzināti nepamatotu speciālo dienestu izsaukšanu un 1 par nepakļaušanos policista likumīgajām prasībām. Tāpat reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 2 personas.

14. maijā

08.31 Slampes pagastā kāds vīrietis informēja policiju, kas nogalinājis cilvēku un tagad nezina, ko darīt. Vēlāk vīrietis paskaidroja, ka esot tikai… pajokojis… Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par apzināti nepamatotu speciālā dienesta izsaukšanu.

11.54 Tukumā, Jelgavas ielā, konstatēts, ka sieviete, būdama alkohola reibumā, nespēja atslēgt savas dzīves vietas durvis, ko, kā vēlāk izrādījās, bija mēģinājusi darīt ar nepareizo atslēgu. Lai situāciju kā risinātu, sieviete bija izsaukusi speciālos dienestus, stāstot, ka viņai it kā ir slikti ar veselību. Rezultāta noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par apzināti nepamatotu speciālā dienesta izsaukšanu.

20.33 Tukumā, Spartaka ielā, meitene brauca ar velosipēdu, bet, netikdama galā ar tā vadību, iebrauca ietves metāla nožogojumā, kā rezultātā krita un guva miesas bojājumus.

15. maijā

09.30 Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 86. kilometrā, sieviete vadīja automašīnu «Škoda Fabia» un neizvēlējās drošu distanci attiecībā pret priekšā esošo «VW Golf», kas bija apstājies, lai veiktu kreiso pagriezienu.

16. maijā

15.43 Vānes pagastā vīrietis vadīja «SAAB 9-5»,  būdams alkohola reibumā (0,96 promiles). Tāpat konstatēts, ka vīrietim nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību.  Uzsākts kriminālprocess.

17. maijā

01.00  Kandavā, Sabiles ielā, šobrīd vēl nenoskaidrotu apstākļu dēļ, automašīna «Renault Megane» iebrauca mājas žogā un tās vadītājas pameta negadījuma vietu. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

 

VUGD

Piektdien Kandavas novada Cēres pagastā dega kūla 2000 m² platībā.

Ziņas sniedz VUGD un VP Zemgales reģionālā pārvalde

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.