Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kandavas novadā izglābti trīs mežā apmaldījušies cilvēki

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16.septembra plkst. 6.30 līdz 17. septembra 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus, no tiem divus uz ugunsgrēku dzēšanu un sešus uz glābšanas darbiem.

Vakar 14.27 VUGD saņēma informāciju, ka Kandavas novada Zemītes pagastā meža ir apmaldījušies trīs cilvēki. Sazinoties ar pieteicējiem, tika noskaidrots meža kvartāls, kurā viņi atrodas. Ugunsdzēsēji glābēji ieslēdza autocisternas skaņas signālu, uzturēja sarunu ar cilvēkiem pa mobilo telefonu un viņi iznāca no meža. Glābšanas darbi norisinājās divas stundas.

Lai došanās un atrašanās mežā nebeigtos ar apmaldīšanos, pamatīgu izbīli vai pat veselības un dzīvības apdraudējumu, VUGD aicina iedzīvotājus rūpēties par savu drošību pirms došanās mežā – uzlādēt mobilo telefonu un paziņot tuviniekiem, kur un cik ilgi plānojat sēņot! Ja saprotat, ka pašu spēkiem nespēsiet izkļūt no meža, zvaniet ugunsdzēsējiem glābējiem pa tālruni 112 un nosauciet pēc iespējas konkrētākus orientierus!

Šorīt Engures novada Engures pagastā ugunsdzēsēji glābēji novāca uz ceļa brauktuves nokritušu koku.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.