Kandavas novadā dienesta suns palīdz atrast nelegālās cigaretes

Trešdien, 29. aprīlī, Kandavas novadā policisti sadarbībā ar kinologu Gintu un suni Darvinu atklāja un izņēma 8 960 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa policijas darbinieki, pastiprināti strādājot nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, administratīvās lietvedības ietvaros 29. aprīlī veica pārbaudi dzīvoklī un lauku īpašumā Kandavas novada Vānes un Matkules pagastos, un, pateicoties dienesta sunim Darvinam, tika atklātas un izņemtas rūpīgi paslēptas 8 960 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām.

Valsts policijas amatpersonas turpina skaidrot notikušā apstākļus, un par minēto likumpārkāpumu atbilstoši Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 1693. pantam uzliek naudas sodu fiziskām personām no 70 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām — no 70 līdz 7100 eiro, konfiscējot šīs preces un to pārvietošanai (pārvadāšanai) izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

Neskatoties uz ārkārtējo situāciju, policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā un lūdz iedzīvotājus ziņot, ja ir informācija par nelegālo akcizēto preču pārvietošanu, tirdzniecību vai uzglabāšanu, zvanot pa tālruni 110.

Komentāri

  1. … bet izklausās tik vareni tūkstošos ! Ārkārtējos apsākļos, pastiprināti strādājot, dzīvoklis un lauku īpašums – vesels bars gāzēja uz Vāni , tad uz Matkuli , tad uz Tukumu- un to visu ar suni! Viena bleķa kanna :O A tā vienkāršāk…….pēc šitādas ņemšanās 19 bloki ar cīgām .

  2. Kā viņi vispār drīkstēja līst iekšā privātīpašumā. Un tie daži bloki tiešām ir smieklīgi…..Gan jau kāds neapmierināts stukača bija pie vainas….Rus cigaretes būs un vienmēr ir pieejamas…Kontrolpunkti ir un būs uzpērkami

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.