eveningnews24.co.uk

Kandavā vīrietim iesit pa galvu un nolaupa 400 latu

5. maijā 5.00 no rīta Kandavā, Skolas ielā, nenoskaidrota persona no mugurpuses iesita pa galvu 1991. gadā dzimušam vīrietim, kuram nolaupīja mobilo tālruni «Samsung» un maku ar 400 latiem un dokumentiem

2. maijā 7.50 Engures novada Lapmežciema pagastā kāds 1987. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu MERCEDES BENZ SPRINTER 208, pie stūres iemidzis un auto ietriecies sakaru līnijas koka stabā un metāla apgaismes stabā, nolaužot tos. Par cietušajiem netiek ziņots.

11.45 Tukuma novada Slampes pagastā uz lauka atrasts nesprādzis kara laika lādiņš. Par atradumu paziņots Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienībai.

5. maijā 5.00 no rīta Kandavā, Skolas ielā, nenoskaidrota persona no mugurpuses iesita pa galvu 1991. gadā dzimušam vīrietim, kuram nolaupīja mobilo tālruni «Samsung» un maku ar 400 latiem un dokumentiem. Uzsākts kriminālprocess.

 

Komentāri

  1. Liek domāt ka šis cilvēks nekad nejiet atpūsties un ja iet dat ne ar savu naudu jo laikam jau viņam tādas nav. Sanāk ja es izeju izkalidēties tad mani drīks nosit, nozagt naudu un nekas par to pats vainīgs
   Ceru ka šī vīrieša ģimene un viņš pats šos seklos komentārus nelasa.
   Tu maz saproti ko tu nosodi?
   Tevi cietumā vajadzētu ielit tikai dēļ tavas debīlās domāšanas.

   1. Mīļais cilvēciņ, paklausies nu, kādā sakarā tagad visi ir pret cietušo, jūs esat pilnīgi IDIOTI, aizstāvat to, kas ir vispār jānosit, dēļ mantas neviens nevienam nenosit! Pajoliņ atjēdzies. Ja nau nekas loģisks ko uzrakstīt nerakstat, sākat pelnīt naudu un stulbi dirst. Aizejat šķūni atīstaties un tad te piesārņojat internetu ar savu stulbumu.

    1. Nesapratu neko ko gribēji pateikt, jo loģiski tur nebija ko saprast,ja mantas dēļ nesit tad kāpēc tad to mantu tik nadzīgi ir savākuši ,un ja nu es attīstīšos un sapelnīšu , tad jau man tas pats var draudēt….

     1. Pamuļķi iemācies lasīt, ja ne lasīt tad izproti teikuma jēgu tas jau ir smieklīgi! Es rakstīju, ka cilvēks dēļ mantas nau janosit.

  1. Jautājums ir diezgan ‘stulbs’, ja varu atļauties tā teikt. Kāpēc, lai cilvēkam nevarētu būt makā skaidrā naudā 400Ls un kur vispār Tev rodās jautājums – kr viņš tādu naudu dabūja? Neloģiska domāšana Tev, cilvēk. Ne katrs staigā ar latiņu makā.

  2. Cilveeki strada ari nevis dirs ka tu ja nopelna tad ari nesaa es piemeram nesaju daudz lielaku naudas sumu liidzi kad esmu nopelnijis…

  3. ja cilvēks nesēž tikai internetā (un nepriecājājās par citu nelaimēm) un strādā tad arī tādu naudu pelna..
   un vispār kāda starpība naudai tagad. kautvai tur būtu bijis lats, tas nenozīmē ka cilvēkam var sist. pēc tavām domāt varēja viņu nosist un tu tāpat gudri mūldētu par to ka tāda nauda un kur tādu dabūjis.
   žēl ka mums ir tik zems līmenis šeit nav brīnums ka Latvījā tāds bezdarba līmenis jo redzams ka šis cilvēks pat nezina kur naudu var dabūt, bet varbūt Tu esi viens no tiem kas naudu pelna apzogot citus un pēctam internetā paspried kā tev sanācis šoreiz

  4. Varbūt neesmu normāls, bet regulāri ir līdz ap 500, jo man patīk ātri braukt, kas savukārt bieži nepatīk mentuhām. Tad nu jānēsā lielas skaidras naudas līdz. Labi, ka Latvijā tā var. Norvēģijā kur strādāju 7 mēn.gadā gan viss tikai ar karti.

 1. Jocīgi ,kāda mums ir domāšana gandrīz visi nosoda cietušo, vai nav šausmīgi ka pat tik klusā pilsētiņā kā Kandava cilvēks nevar viens pa ielu iet….no rīta var iet uz autobusu vai no jubilejas mājās , tas man liekas dabiski, nenormāli ir tas ka par to ir jāsit nost, vai ne tā….

 2. Nu diezgan bēdīgīgs skatījums uz cilvēkiem pēc šiem dažiem komentētājiem
  liekās ka no mājas iziet tik agri var tikai tie kas dzer vai spēlē spēļu zālēs ( es eju uz darbu 5 no rīta tas nozīmē ka es dzeru vai spēlēju spēļu zālēs, nē es eju strādāt lai uzturētu savu ģimeni ) un tapēc ka es gribu godīgi nopelnīt naudu kādiem mēsliem ir tiesības mani piekaut un pēctam vēl lielākiem mēsliem ir tiesības mani apvainot internetā nē tā nau un ar to mums jācīnas.
  Negribu pat domāt ka mana nodokļu nauda aiziet šiem idijot pabalstos lai viņi varētu turpināt sēdēt internetā un nodirst cilvēkus kas viņiem pelna pensijas naudu.
  Ir jau 21.gadsimts bet dažiem nav atīstījušās smadzenes kopš akmens laikmeta.
  Šis ir pierādījums ka drīz nedrīkstēsim no mājas iziet ar naudu jo būs jābaidās par savu dzīvību.
  ja tas cilvēciņš tur būtu nomiris domājat ka tad kādam uztrauktu tā nauda? paldies dievam viņš ir palicis dzīvs un ir spējīgs par to mums visiem pastāstīl lai mēs esam uzmanīgāki

 3. Lielais vairums, kas te cepjas par “šausmīgajiem komentētājiem” paši laikam diez ko ar intelektu neizceļas… Neviens neaiztāv laupītāju (ja tāds bija). Nav starpības sists ir dēļ naudas vai vienkārši tāpat, tā, protams, darīt nedrīkst… Tas, ko es norādu – tādā ūķī kā Kandavā, šis scenārijs ir diezgan maz ticams un raisa aizdomas par cietušā godprātību… Un pirms kārtējo reizi vēl kaut ko demagoģiski bļaustīties par komentētāju stulbumu, padomājiet, vai jebkuras informācijas momentāla norīšana, nevis kritiska izvērtēšana neliecina par to, ka esat, pieklājīgi sakot, naivi.

  1. Šoks jau arī ir par to ka tas notika kandavā.
   un vēlētos tev pajautāt kas tad neatbilst šim scenārījām tas ka tas notika kandavā 5 no rīta? vai tas ka dzīvojot Latvījā un cilvēkam var būt tāda naudas suma makā?

   1. Lielāko izbrīnu rada tas, ka tas noticis Kandavā, pa galvu, protams, dabūt jebkurā Latvijas nomalē, bet lai pēc tam aplaupītu… Kandavā…
    Par to naudas summu… Tā nav ne maza, ne gluži arī liela, bet nu SKAIDRĀ naudā nēsāt līdzi… Diez ko prātīgi jau nu nav. Ja tiešām tas nav izdomājums un cietušais nav samelojies par pazaudētu, notriektu vai kā citādi nepienācīgi iztērētu naudu, visticamāk, ka vainīgs kāds, kurš zināja, redzēja, ka šāda summa ir pie konkrētā cilvēka… Tāda lieluma pilsētā kā Kandava, nekādam Erkilam Puaro nevajadzētu būt, lai vainīgo atrastu…

    1. šajos laikos arī bankā neko nevar turēt jo tur tāpat var nozagt
     cilvēks laikam domājis ka pie sevis ir drošāk ka spēs aizstāvēt vai kā,
     bet nu skaidri redzams ka labāk vispār nepelnīt savādāk tev nozog un pēctam + visi dokumenti tad pa jaunu jātaisa atkal sanāk iztērēties
     nu neviens jau nezina kam tā nauda bija nekur jau nav teikt ka viņš ir kkur tusējis un iztērējis varbūt vnk tāda sakritība ir ka viņš no darba gājis mājās un zinām jau arī to ka šajos laikos ļoti populāri ir saņemt naudu aploksnē tapēc arī tāda naudas suma kabatā
     nu jācer ka atradīs to kas to izdarīja savādāk man arī bai jau paliek staigāt pa kandavu kautvai tāda suma gluži man nav makā

 4. Pārāk atklāti te Kandavā daži bandīti sāk uzvesties, lai pašvaldības policija pastaigā pa centru, pilskalnu ātri atradīs!

 5. Te nu ir rezultāts ka naktīs nav gaisma…vispār jocīgi ka visi būk cietušaja. Domā ka iedzēris no rīta nak ta var brukt virsū un laupīt?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.