Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kādus sodus sapelnījuši Lieldienās

Covid-19 ierobežošanai noteikto drošības prasību dēļ arī šogad Lieldienu brīvdienas nācās svinēt vienas mājsaimniecības ietvaros. Laika posmā no 1. līdz 6. aprīlim Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā likumsargi veica 393 pārbaudes publiskās vietās un par konstatētajiem pārkāpumiem, kas lielākoties bija par pulcēšanos no vairākām mājsaimniecībām, uzsāka 84 administratīvo pārkāpumu procesus.

Lieldienu brīvdienās Tukuma iecirkņa darbinieki uzsāka 27 administratīvo pārkāpumu procesus par ārkārtējā situācijā noteikto ierobežojumu pārkāpumiem. 3. aprīlī Kandavas novada Zemītes pagastā automašīnā „Volvo V70” atradās 3 personas no dažādām mājsaimniecībām. Policijā par notikušo tika uzsākti 3 administratīvā pārkāpuma procesi, un, ņemot vērā personu attieksmi pret izdarīto pārkāpumu, tika piemērots viens naudas sods 100 eiro, bet divi – 200 eiro apmērā katrs.

Tajā pašā dienā Tukumā kādā dzīvoklī notika svinības, kurās bija sapulcējušās 8 personas no dažādām mājsaimniecībām. Likumsargi par pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumu uzsāka 8 administratīvā pārkāpuma procesus un vienai personai piemēroja naudas sodu 300 eiro, bet septiņām – 20 eiro katrai. Aizvadītās nedēļas nogalē vēl 3 dažādos dzīvokļos tika konstatēta Lieldienu svinēšana vairāku mājsaimniecību lokā. Sestdien, 3. aprīlī, par pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumiem kāda dzīvokļa saimniece nopelnīja 500 eiro naudas sodu, bet viņas 3 ciemiņi – katrs 100 eiro naudas sodu. Svētdien, 4. aprīlī, Tukumā kādā dzīvoklī bija sapulcējušās 5 personas no dažādām mājsaimniecībām, par notikušo policisti uzsāka 5 administratīvā pārkāpuma procesus un katrai personai piemēroja naudas sodu 50 eiro. Tikpat lielu naudas sodu likumsargi piemēroja citām 3 personām, kuras Pirmajās Lieldienās bija sapulcējušās kādā mājā Kandavas novadā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.