Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kad nesēžas mājās…

Pagājuša diennaktī Valts policijas Tukuma iecirkņa apkalpojamajā teritorijā likumsargi pieķēra trīs šoferīšus, kuri Jaunā gada naktī nebija atturējušies un sēdušies pie stūrēs alkohola reibumā. Vienam no tiem tāpat nebija arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību.

Uzsākti 22 administratīvā pārkāpuma procesi par tā sauktās mājsēdes jeb komandantstundas neievērošanu. Svinētāji, kuri neievēroja šobrīd valstī spēkā esošos noteikumus, izpelnījās sodus no 50 līdz pat 400 eiro. 15 personas saņēma sodu 300 eiro apmērām.

Komentāri

 1. A valdība un policijas priekšnieks bez mitas skandināja,ka sodīšana nav prioritāra,ka pārsvarā veiks skaidrošanas darbu,brīdinās…te nu bija-klausies manos vārdos,neskaties manos darbos-labākajās padomju tradīcijās

    1. nu hujova ka nesaproti.nokopee un google iztulkos.varbuut ne vienmer pareizi.es esmu ta darijis.nezinu tachu spaanju valodu.bet nu krievu jau te saprot gandriz visi.pat jaunekliem liek macities.jo aizbraucot uz rigu tev uzreiz prasa darba devejs – po ruskij umeesh.nu kautcik.ta te ir.nedzivojam arizonaa.

 2. shitie aizliegumi ir poh….alu ari nevareja nopirkt dazhas brivdienas.atcela.tagad ka te teica zekes laikam nevar nopirkt.nu kads sakars ko es peerku.stulbenis tas karins.

  1. Kāds sakars premjeram ar to, ka pasaulē plosās kovida sērga? Vai tad Kariņš ir vainīgs, ka laimes zemes meklētāji ievazāja šo sērgu arī šeit? Vai viņš ir vainīgs pie tā, ka apkārt esošā sabiedrība ir maksimāli no tā jāpasargā?

   Tu ar kuru galu domā? Tev tikai zeķes nevar nopirkt un alu… Tu neesi gadījumā Zirgu ielas rajona iedzīvotājs?

 3. Šmigu tāpat varēja nopirkt,jo daži mazie veikali tirgoja pa noliktavas durvīm. Nezinu kam šis viss marazms ir vajadzīgs! Mums viss ir drausmīgi pārspīlēts.

 4. Nekad nedomāju ka mums Tukumā,ir daži policijas darbinieki kas laikam savus kompleksus kompensē ar tādiem neadekvātiem sodiem. Labi cilvēks vainīgs par to kad 23:45 bija devies skriet-sportot,bet vai par to ka viņš mierīgi atbildēja,un akaholu lietojis- nebija,vai tiešām bija pelnījis 300 eiro soda naudu??? Jūs tur ko???

  1. Nu tur jau tā lieta,ka par vadīšanu reibuma dažbrīd mazāks sods kā par kaut kādu formālu pārkāpumu….starp citu dzirdēts,ka uzstādījums uzlikt sodus sākot no 300-500eiro un pats labākais,ka to izlemj pats policists uz vietas-nepatiks kāda “ģīmis”vai ar ne pārāk “pazemīgi”atbildēs policista jungam,tā uzraus uz soda ar 2000-kur te ir samērīgums? Un dzirdēts ar,ka tiek piedāvāts uzlikt minimālo sodu,bet tad labu daļu “uz rokas”samaksāt-iespējas nelikumīgi piepelnīties varen plašas

  2. Ko?

   Ja ir noteikta komandantstunda, tad tā ir visiem! Un ja kāds īpaši apdāvināts iedomājas, ka uz viņu tas neattiecas, tad pats vainīgs.

 5. Lala labrīt, Tukumā pirmo gadu dzīvo? Te ne daži, bet pārsvarā visi (90%) ir kompleksaini mazi milicīši, kuri māk izpausties tikai aiz formas.

 6. Cik nepieskaitāmam jābūt, lai komandantstundas laikā dzērumā tādu pašu apdzērušos barā sēstos pie stūres un , pie tam, bez autovadīšanas tiesībām.
  Nu nestāstiet , ka tāds ir nodokļu maksātājs un būs atbildīgs ģimenes tēvs.
  No tāda sagaidāma tikai dzērumā saražota produkcija no tādām pašām dzērājām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.