Jaunsātu pagastā nodeg māja

Svētdien, 8. decembrī, 13.05 VUGD saņēma informāciju, ka Tukuma novada Jaunsātu pagastā deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu pilnā platībā deg vienstāvu dzīvojamā māja un tai jau ir iebrucis jumts. Kaimiņi pirms VUGD ierašanās no ēkas bija izveduši vienu cilvēku. Pulksten 19.37 ugunsgrēks tika likvidēts un degšanas platība bija 150 m².

No 5. līdz 8. decembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 44 notikumi, noformēti 29 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 5 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas un 1 par motocikla vadīšanu reibumā. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona.

6. decembrī

16.50 Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 61. kilometrā, 1975. gadā dzimis vīrietis nepārliecinājās par satiksmes drošību, uzsākot vadīt kravas seglu vilcēju «Volvo FH» sakabē ar piekabi atpakaļgaitā (auto mēģināja no šosejas iegriezties sānu ceļā). Rezultātā pa galveno ceļu braucošais «Mercedes Benz Sprinter 311» ieskrēja kravas auto. Negadījumā cieta «Mercedes» 1941. gadā dzimušais vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē.

21.18 Jaunpilī, Pils ielā, 1989. gadā dzimis vīrietis vadīja motociklu «IŽ JU 3» alkohola reibumā (1,89 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

7. decembrī

19.45 Jaunpils pagastā, ceļa Jaunpils-Ošenieki 12. kilometrā, 1983. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Audi 80», būdams alkohola reibumā (1,73 promiles), kā arī konstatēts, ka vīrietim nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

8. decembrī

7.30 Jaunsātu pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 77. kilometrā, kāda sieviete vadīja «Peugeot 206» un neizvēlējās ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu. Rezultātā auto saslīdēja un iebrauca drošības barjerā, to bojājot.

VUGD

Nedēļas nogalē, laika posmā no šī gada 6. decembra līdz 9. decembra 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājums.

6. decembra pēcpusdienā VUGD saņēma informāciju, ka Tukumā uz autoceļa Rīga – Ventspils ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja vienu iespiestu cilvēku un nodeva viņu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Uz ceļa braucamās daļas bija izlijusi eļļa, kas tika savākta ar absorbenta palīdzību, savukārt viena no avārijā iesaistītajām automašīnām ar vinčas palīdzību tika novilkta no brauktuves.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.