Attēlam ir ilustratīva nozīme

Jaunsātu pagastā “iezāģējas“ garāžā

1. jūnijā Jaunsātu pagastā, izzāģējot caurumu garāžas durvīs, iekļūts iekšā un nozagti 20 litri dīzeļdegvielas un motorzāģis «Jonsered». Nodarīts materiālais zaudējums 600 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

No 30. jūnija līdz 3. jūlijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 78 notikumi, uzsākti 70 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 36 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par mopēda un 2 par velosipēda vadīšanu reibumā, 1 par nepakļaušanos amatpersonas prasībai, 3 par to, ka nepilngadīgie ir lietojuši alkoholu, un 1 par emocionālu vardarbību pret bērnu. Pieķerti 2 autovadītāji reibumā, viens no viņiem nebija ieguvis vadītāja apliecību. Pieņemti 2 policijas lēmumi par nošķiršanu.

Reibumā un uz velosipēda

  1. jūlijā Tukumā, Rīgas ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,87 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods 170 eiro.

Vānē nozagti darbarīki

  1. jūlijā Vānes pagastā no saimniecības ēkas tika nozagti trīs motorzāģi «Husqvarna», akumulatora triecienurbjmašīna «Milwaukee» un akumulatora skrūvpistole «Bosch». Nodarīts materiālais zaudējums 1550 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Irlavā izsit auto logu

  1. jūlijā Irlavas pagastā automašīnai «Audi A4» tika izsists labās puses aizmugurējais sānu stikls. Nodarīts materiālais zaudējums 300 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Atņem tiesības uz pieciem gadiem

  1. jūlijā Lestenes pagastā, autoceļa Jaunpils – Mazbites 18. kilometrā, vīrietis vadīja motorolleri «Leike», būdams 2,96 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods 1200 eiro, kā arī atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem.

Bez tiesībām…

  1. jūlijā Pūres pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Nissan Almera», būdams 1,88 promiļu reibumā, kā arī pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vīrietim nav likumā noteiktā kārtībā iegūtu transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Nozog maku ar pieklājīgu naudas summu

  1. jūlijā Tukumā no kāda neaizslēgta dzīvokļa pagaidām nenoskaidrotos apstākļos nozagts naudas maks, kurā atradās 1800 eiro. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

Komentāri

  1. Tas maks ar naudu izklausās pēc kārtējās Feniksā paspēlētās naudas un bailes no atdzīšanās sievai!

  2. 1200 eur par mopēdu? Un pieci gadi kādas tiesības, mopēda? Un tas ceļš vispār ir ap 7 km, kur tur var būt 18.kilometrs. Cik promiles policistam, kurš ieraudzīja 18.kilometru?

    1. Tu tītar,ja motoroleram ir vairāk pa 50 kubiem,kā šinī gadījumā 125 kubi.tad tev auns atņem visas tiesības kas ir.Palasi CSDD un tad te dzen muļķi.Riktīgs tēļgalva!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *