Jaunpilī taranē žogu un deg saimniecības ēka

28. septembrī 2.00 Jaunpilī, Mednieku ielā, 2000. gadā dzimis vīrietis vadīja «VW Vento», būdams alkohola reibumā (1,62 promiles), nobrauca no ceļa un ieskrēja kādas mājas žogā, to bojājot. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par automašīnas vadīšanu reibumā. Rīta pusē, 11.45, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests  saņēma informāciju, ka Jaunpils novada Jaunpils pagastā deg saimniecības ēka. Ierodoties notikuma vietā, Tukuma un Dobeles ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka saimniecības ēka, kurā atrodas kokmateriāli, traktors un sadzīves mantas, deg pilnā platībā ar atklātu liesmu. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmām izdevās nosargāt blakus esošo šķūni.

No 26. līdz 29. septembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 82 notikumi, noformēti 129 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 91 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 4 par automašīnas vadīšanu reibumā, 1 par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu. Tāpat 1 persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu un pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 3 personas. Jāpiebilst, ka pagājušajā nedēļā visā Latvijā un Eiropā notika EDWARD akcija, kas ir diena bez bojāgājušajiem. Mūspusē kopumā noformēti 47 protokoli par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet akcijas laikā netika reģistrēts neviens ceļu satiksmes negadījums.

26. septembrī

15.47 Tukumā, Pils ielā, kāds kaukāziešu izcelsmes vīrietis mēģināja apkrāpt pārdevēju.

27. septembrī

14.30 Slampes pagastā kādā dzīvoklī 1973. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, iesita 1975. gadā dzimušai sievietei. Pieņemts policijas lēmums par nošķiršanu un noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

15.00 Pūres pagastā, ceļa Pūre-Kaive 7. kilometrā, 1942. gadā dzimis vīrietis vadīja «Audi A4 Avant» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un iebrauca kokā. Pārkāpums izdarīts alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par automašīnas vadīšanu reibumā.

17.28 Slampes pagastā vīrietis, pārkāpjot policijas lēmumu par nošķiršanu, ieradās savā dzīves vietā. Noformēts izpildrīkojums par piespiedu naudas soda piemērošanu.

22.20 Kandavas pagastā, ceļa Līgas-Kandava-Veģi 4. kilometrā, 1975. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā (2,42 promiles), vadīja «Mercede Benz E200», iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar «Volvo V70», ko vadīja 1999. gadā dzimis vīrietis. Abi autovadītāji nogādāti medicīnas iestādē. Un pie pārbaudes konstatēts, ka «Mercedes Benz» vadītājam nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību, līdz ar to par viņa pārkāpumiem uzsākts kriminālprocess.

28. septembrī

2.00 Jaunpilī, Mednieku ielā, 2000. gadā dzimis vīrietis vadīja «VW Vento», būdams alkohola reibumā (1,62 promiles), nobrauca no ceļa un ieskrēja kādas mājas žogā, to bojājot. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par automašīnas vadīšanu reibumā.

17.00 Kandavā, Ozolu ielā, tika konstatēts, ka šobrīd nenoskaidrots auto ir iebraucis mājas žogā, to bojājot.

29. septembrī

09.35 Tukumā, Pasta ielā, 1985. vīrietis no veikala iznesa salātus un alkohola pudeli «Rīgas melnais balzāms» aiz kases zonas, par to nesamaksājot. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

20.00 Kandavā 1986. gadā dzimis vīrieti pārkāpa tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību – atradās iesniedzējas dzīvesvietā. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

23.30 Kandavā, Sabiles ielā, 1994. gada dzimusi sieviete, būdama alkohola reibumā, vadīja «Toyota Corolla» un, veicot nogriešanās manevru pa kreisi, netika galā ar auto vadāmību, kā rezultātā iebrauca ēkas sienā, to bojājot.  Vadītāja guva traumas un nogādāta medicīnas iestādē. Pārbaudē konstatēs, ka vadītājai nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Par automašīnas vadīšanu reibumā un bez vadītāja apliecības uzsākts kriminālprocess.

VUGD

Sestdien, 28. septembrī,  11.45 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests  saņēma informāciju, ka Jaunpils novada Jaunpils pagastā deg saimniecības ēka. Ierodoties notikuma vietā, Tukuma un Dobeles ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka saimniecības ēka, kurā atrodas kokmateriāli, traktors un sadzīves mantas, deg pilnā platībā ar atklātu liesmu. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmām izdevās nosargāt blakus esošo šķūni. Dzēšanas darbus apgrūtināja lielais vējš, kas veicināja liesmu izplatīšanos. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās arī Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība, kā arī tika iesaistīts frontālais iekrāvējs kokmateriālu izvešanai un traktors ar ūdens tvertni. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc vairāk nekā astoņām stundām. Bet vēl iepriekš, 27. septembrī, VUGD saņēma informāciju, ka Kandavā pēc ceļu satiksmes negadījuma nepieciešams sakārtot ceļa braucamo daļu. Izmantojot absorbentu un rokas rīkus, ugunsdzēsēji glābēji savāca uz ceļa izlijušo eļļu.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.