therecord.com

Jaunietis alkohola reibumā gūst traumas, ar velosipēdu krītot uz dzelzceļa sliedēm

21. maijā 3.15 Tukumā, Dzelzceļa ielā, 1992. gadā dzimis jaunietis alkohola reibumā pārvietojās ar velosipēdu. Jaunietis, nepārliecinoties par ceļu satiksmes drošību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un nokrita uz dzelzceļa sliedēm, rezultātā gūstot miesas bojājumus

No 20. līdz 21. maijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 36 notikumi, noformēti 45 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 23 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 3 par to, ka nepilngadīgie atrodas sabiedriskā vietā reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi viena persona.

4. maijā

9.00 Tukumā, Dzelzceļa ielā, no mājas fasādes nozagts valsts karogs ar kātu. Uzsākts kriminālprocess.

20. maijā

18.44 Tukuma novada Slampes pagasta piemājas dīķī atrasts noslīcis četrus gadus vecs bērns. Tiek noskaidroti lietas apstākļi un ir uzsākts kriminālprocess.

21. maijā

12.14 Tukumā, Kurzemes ielā, 1948. gadā dzimis vīrietis no veikala nozaga četras krāsu bundžas ar kopējo vērtību Ls 42,60. Uzsākts kriminālprocess.

3.15 Tukumā, Dzelzceļa ielā, 1992. gadā dzimis jaunietis alkohola reibumā pārvietojās ar velosipēdu. Jaunietis, nepārliecinoties par ceļu satiksmes drošību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un nokrita uz dzelzceļa sliedēm, rezultātā gūstot miesas bojājumus – galvas smadzeņu satricinājums, sejas nobrāzumu, sistu, plēstu brūce augšlūpā un kreisā elkoņa nobrāzumu. Uzsākts kriminālprocess.

22. maijā

00.56 Tukumā, Jelgavas ielā, 1963. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā brauca ar velosipēdu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

10.40 Tukuma novada Irlavas pagastā atrasts nesprādzis kara laika lādiņš, par kuru paziņots Nesprāgušās Munīcijas neitralizēšanas vienībai.

Ziņas sniedza VP ZRP priekšnieka palīdze Ieva Sietniece; apdarināja Zane Vimbule

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.