Attēlam ir ilustratīva nozīme

Jaunieši Tukumā mājsēdi aizvada…dzerot

Laika posmā no 22. līdz 24. janvārim Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes (VP ZRP) apkalpojamā teritorijā nedēļas nogales mājsēdes kontroles pasākumu laikā tika pārbaudītas 1918 personas. Par noteiktā pārvietošanās aizlieguma laika posmā no pulksten 22.00 līdz 5.00 neievērošanu tika uzsākti 187 administratīvā pārkāpuma procesi, kā arī doti 157 preventīvi norādījumi, nepiemērojot sodu. Tukumā kādā dzīvoklī seši jaunieši no dažādām mājsaimniecībām kopīgi lietoja alkoholu, līdz vienu no viņiem nācās nogādāt ārstniecības iestādē, kur puisim tika konstatēta saindēšanās ar alkoholu.

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika sagatavoti 9 ziņojumi un uzsākti 24 administratīvā pārkāpuma procesi saistībā ar ārkārtējā situācijā noteikto ierobežojumu pārkāpumiem VP ZRP Tukuma iecirkņa apkalpojamā teritorijā. 12 gadījumos tika piemēroti naudas sodi 50 līdz 600 eiro apmērā. Piektdien, 22. janvārī, ap pulksten 23.00 policisti konstatēja, ka Tukumā kādā dzīvoklī ir sapulcējušies seši jaunieši no dažādām mājsaimniecībām. 2004. gadā dzimušais jaunietis atradās tādā alkohola reibumā, ka bija nepieciešams izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri puisi nogādāja ārstniecības iestādē. Jaunietim tika konstatēta saindēšanās ar alkoholu (1,43 promiles).  Par ārkārtējās situācijas laikā noteikto aizliegumu pārkāpšanu, vienuviet pulcējoties no dažādām mājsaimniecībām, un Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē, likumsargi uzsāka 12 administratīvā pārkāpuma procesus. Trīs jaunietēm par pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumiem tika piemērots naudas sods 100 eiro, bet divām – 50 eiro. Visas jaunietes arī atradās alkohola reibumā. 2005. un 2006. gadā dzimušām jaunietēm izelpā tika konstatētas 0,56 promiles, 2005. gadā dzimušai jaunietei – 1,3 promiles, 2006. gadā dzimušai – 1,48 promiles un 2006. gadā dzimušai – 1,7 promiles.

 

Vairāk par nedēļas nogales notikumiem un reportāžu no pašas mājsēdes lasiet laikrakta otrdiena, 25. janvāra, laikrakstā.

Komentāri

  1. Pēc kāda tāda principa sodus lēma-trijām pa 100 divām pa 50-tā voen šķiet,ka pēc “purniem” jebšu tās divas simpatjugas a trīs krokodīli

  2. Īsts urla var izaugt tikai tad, ja kārtīgi dzer jau no bērnības, tikai tā mēs panāksim paaudžu nomaiņu vecpilsētas pritonos.

  3. Pirmkārt :nav tāda vārda latviešu valodā – “mājsēde” (redakcijas darbinieki varētu ņemt vērā)
    Otrkārt : policijas resursus tiešām jāizmanto komendantstundas neievērotāju ķerstīšanai?

      1. ja tu tur man rakstiji,tad kludijies.gaternieki stradaa un viniem nav vajadzigi krediiti.nu man tochna nekad nav vajadzejushas tadas lietas.tu laikam neko nesajedz cik kur cilveks ko dara un var nopelniit.

  4. Vai tad jūs nezinat kad mūsu mīļie paš policija uzbrauca cilvēkam virsū uz Elizbetes ielas un atstāja to asinīs paši laidās prom . Ko tad ntz neraksta?

  5. Nu un , es arī mājsēdi pavadu dzerot un ciemojoties. Nav bijušas nevienam problēmas ar C19. Problēmas ir tikai tiem, kuri info smeļās no TV.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.